fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hviezdny rozchod: Rihanna sa rozišla s vplyvným miliardárom

Máte tip? napíšte nám mailom

Známa americká speváčka ukončila svoj vzťah so saudskoarabským miliardárom. Rihanna sa opäť zaradila k slobodným tridsiatničkam.

Ešte minulý rok sa Rihanna jasne vyjadrila, že túži po plnohodnotnom osobnom živote, ako aj po tom, aby sa stala matkou. Jej sen sa však začiatkom roka 2020 rozplynul. Podľa najnovších informácií sa 31-ročná speváčka rozhodla ukončiť vzťah s miliardárskym priateľom Hassanom Jameelom. Pár spolu tvorili takmer 3 roky.

Rihanna je opäť slobodná

S touto šokujúcou informáciou prišiel známy americký bulvárny týždenník Us Weekly v piatok, 17.januára.

Necelé 3 roky od začiatku ich vzťahu v roku 2017 ukončila speváčka v tichosti svoj vzťah. Podľa zdroja, ktorý je Rihanne blízky, prišlo rozhodnutie po dlhých úvahách, kam ich vzťah speje. “Rihanna mala náročný rok. Chcela sa usadiť a mať deti. No táto túžba nebola obojstranná,” uviedol zdroj.

Vzťah Rihanny a Hassana bol naozaj diskrétny a média o ňom nevedeli takmer nič. V poslednom rozhovore pre časopis Vogue v novembri 2019 priznala: “Áno, som zadaná. Som v pre mňa exkluzívnom a dokonalom vzťahu. Som konečne šťastná.” Slová, ktoré potešili jej fanúšikov však o pár týždňov už neboli pravda. Podporovatelia speváčky sú zronení. Očakávali, že okrem pripravovaného albumu budú môcť svojmu idolu zagratulovať aj k zásnubám a vytúženému tehotenstvu.

Prečítajte si tiež:
Zvláštne pravidlá Facebooku: Prečo cenzuruje zjazvené fotky ľudí bez retuše?

Napriek tomu, že ich rozchod fanúšikov skutočne zasiahol, nezdá sa, že by sa 31-ročná speváčka utápala v žiali.

Utajované súkromie z viacerých dôvodov

Rodina Hassana Jameela rodina patrí na strednom východe k jedným z  najvplyvnejších. Časopis Forbes ich dokonca zaradil medzi dvadsať najbohatších rodív tejto oblasti.

Jameelovci získali obrovský majetok vďaka Hassanovmu dedkovi. Ten sa zaoberal distribúciou áut do Saudskej Arábie. Postupne vybudovali obrovský koncern, v ktorom sa hlavným šéfom stal práve Hassan. Rodina Jammelovcov si však vždy snažila chrániť svoje súkromie. A to vyžadovali aj od Hassana. Po prevalení sa informácií o jeho vzťahu s Rihannou ho dôrazne žiadali, aby sa neukazovali na verejnosti.

Čítajte tiež:

FOTKA: Rihanna bez make-upu s hnisavým akné

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií