fbpx
Robotníci sa v bojnickej ZOO správali skutočne príšerne. Zvieratá strašili a kráľovi zvierat pchali do nosa meter!

Robotníci sa v bojnickej ZOO správali skutočne príšerne. Zvieratá strašili a kráľovi zvierat pchali do nosa meter!

Z toho, čo predvádzali robotníci v bojnickej ZOO, vám bude zle…

V Bojniciach sa okrem nádherného zámku nachádza aj Národná zoologická záhrada, ktorú ročne navštívi mnoho ľudí, aby si tu prezreli najrôznejšie druhy zvierat. O chod celej ZOO sa, samozrejme, starajú jej zamestnanci, no z času na čas je potrebné aj niečo opraviť. Vtedy sem prichádzajú pracovať aj rôzne firmy, respektíve ich zamestnanci. Inak to nebolo ani pred štyrmi rokmi, kedy sem prišla skupina robotníkov z Hollstav, s.r.o.

Zamestnanci tejto spoločnosti sa však okrem výkonu svojej práce venovali aj zvieratám a ich správanie nebolo vôbec primerané. Nevinné zvery strašili a plašili. Neostali však iba pritom. Keď sa dostali k výbehu, kde sa nachádzal lev, začali ho dráždiť metrom. Ten mu dokonca vopchali aj do nosa a náramne sa na to zabávali. Celé to nahrali aj na video, ktoré sa dostalo na verejnosť len prednedávnom.

Ak sa vám video nezobrazí, kliknite SEM.

Obaja muži už v súčasnosti nepracujú pre spomínanú firmu. Tá i napriek tomu prisľúbila, že z toho vyvedie patričné dôsledky.

 

 

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/737799/primitivnost-z-ktorej-vam-bude-zle-robotnici-v-zoo-bojnice-sa-zabavali-trapenim-zvierat/

https://myhornanitra.sme.sk/c/20916200/robotnici-plasili-a-trapili-zvierata-v-bojnickej-zoo.html

Foto: https://www.cas.sk/fotogaleria/737799/primitivnost-z-ktorej-vam-bude-zle-robotnici-v-zoo-bojnice-sa-zabavali-trapenim-zvierat/1/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Príbeh najslávnejšej mačky na Instagrame. Toto je Nala!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.