fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Známy festival Rock pod Kameňom 2016 láka zvučnými menami!

Máte tip? napíšte nám mailom

 4. až 6. augusta sa v rekreačnej oblasti na Sninských rybníkoch uskutoční už tradičný rockový letný festival Rock pod Kameňom 2016. Organizátori festivalu pritvrdzujú a pridávajú do svojho line-upu zvučné mená nielen slovenskej či českej scény, ale aj zahraničných rockových velikánov.

Desať nových vystupujúcich tak obohatí stage počas piatkového a sobotňajšieho programu. O mimoriadne otvorenie festivalu sa vo štvrtok postarajú už avizovaní Within Temptation, KabátWanastowi Vjecy. Tieto mená sa postarajú o úžasný hudobný zážitok. Festival však ponúkne omnoho viac!

40218aff-84cc-4e84-a549-23d6ac01b822

Účasť na festivale potvrdil UDO DIRKSCHNEIDER. Kapela U.D.O sa v Snine predstavila pred siedmymi rokmi a je pravda, že koncertná šnúra projektu DIRKSCHNEIDER je kompletne vypredávaná a úspešná po celom svete. Legenda nemeckého heavy metalu sa v Snine predstaví jedinečnou šou výhradne z hitov legendárnych ACCEPT. Najúspešnejšie časy v kariére zažíva Udo práve počas turné s jeho sólovým projektom, jednoznačne si ho nenecháme prepásť. Rovnako silným menom je kultové nemecké metalové trio RAGE. O značnú dávku energie sa postarajú novinkou The Devil Strikes Again, ktorú chystajú predstaviť už 10. júna.

DIRKSCHNEIDER

„Na festivale tento rok odohrajú mnohé nové tváre, niektoré sú úplnou novinkou pre open air festival a som rád, že ich privítame práve na našom festivale Rock pod Kameňom. Tešíme sa na obohatenie programu svetovou šou, ktorou Udo láme svoje osobne rekordy v návštevnosti. Nehovoriac, že si vypočujeme Rage s ich horúcou novinkou,“ vyznáva sa Marián Križánek, majiteľ festivalu.

Raritou bude akustické vystúpenie na stagei festivalu a na Slovensku vôbec. Nemecká dvojica PHANTOM 2, projekt za ktorým stoja CLAUS LESSMANN (ex spevák Bonfire od minulého roka) a gitarista MICHAEL VOSS (ex Bonfire) predvedú šou plnú melodického hard rocku.

Prečítajte si tiež:
SPOTS#11: V nedokončenom bratislavskom metre ukázala svoju Silu skupina H16

Rock pod Kameňom 2016

RAGE

V programe tiež nemôže chýbať ani slovenská legenda PETER NAGY, spoločne si zaspievame najväčšie hity Poďme sa zachrániť, Kristínka iba spí alebo Chráň svoje bláznovstvá. V pogo sa to premení pri punkovej nádielke od kapely KONFLIKT, vyskákať sa bude možné pri BIJOUTERRIER, program tiež doplnia českí hard rockeri LIMETAL, ale aj KARPINADYMYTRY či MAHAGON. Na svoje si teda prídu priaznivci rôznych rockových/metalových štýlov.

Rock pod Kameňom 2016

Doposiaľ medzi účinkujúcimi môžeme nájsť úžasné mená, kde sa vo štvrtok na jednom stagei vystriedajú WITHIN TEMPTATION. Fanúšikovia sa môžu tešiť na kvalitný symfonický metal. Holandskú metalovú formáciu čaká po prvýkrát vystúpenie pod holým nebom v rámci letného festivalu na východnom Slovensku. KABÁT a WANASTOWI VJECY rozhýbu východ znova jedine v Snine na festivale Rock pod Kameňom. ALEŠ BRICHTA zasa doplní so svojim projektom piatkový program.

WITHIN TEMPTATION

Vstupenky na 14. ročník Rock pod Kameňom sú v predpredaji za 25€ na predajných miestach v rámci mesta Snina alebo prostredníctvom formulára na webovej stránke festivalu http://www.rockpodkamenom.sk/sk/tickets/. Pri nákupe prostredníctvom formulára môžete využiť kamarátsku zľavu 7+1 zadarmo (pri kúpe 7 permanentiek dostanete ôsmu zadarmo).

Prečítajte si tiež:
Mafia Corner a Stefi opäť oživili známu skladbu. Čo hovoríš na nové Sklíčka?

Permanentky dostupné už aj v sieti Ticketportal. Pridávame tiež možnosť kúpy univerzálnej jednodňovej vstupenky, ktorá platí ktorýkoľvek, ale iba jeden deň festivalu. Jednodňové vstupenky si môžete zakúpiť exkluzívne iba v sieti Ticketportal.

KABÁT

Viac informácii nájdete na webe festivalu www.rockpodkamenom.sk alebo na facebookových stránkach https://www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival Rock pod Kameňom sa uskutoční 4.-6. augusta 2016 v rekreačnej oblasti Sninské rybníky.

 

ZDROJ: Pavol Dráb, PR manažér festivalu/FOTO ZDROJ: archív festivalu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií