fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rodičia objavili znepokojujúce kresby svojej dcéry. Vďaka ním odhalili niečo naozaj strašné

Máte tip? napíšte nám mailom

Detské kresby odhalili niečo, čo rodičia nečakali ani v najhoršom sne!

Istí rodičia v Brazílii zapísali svoju 5-ročnú dcérku na hodiny angličtiny, ktoré poskytoval jeden z miestnych kňazov, Joao de Silva. Po niekoľkých lekciách však dievčatko na angličtinu začalo odmietať chodiť a začalo sa správať zvláštne. Tento stav sa rodičom nepozdával, a tak sa rozhodli, že vyhľadajú pomoc detského psychológa.

Psychológ mal podozrenie, žeby mohlo ísť o sexuálne zneužívanie a rodičom poradil, aby dievčatku prehľadali izbu a boli veľmi všímaví voči akýmkoľvek náznakom a stopám. Tí po návrate domov začali hľadať a v jednej z detských knižiek našli ukryté kresby, na ktorých bolo niečo poriadne desivé – veľká postava (kňaz) sa na nich skláňala nad malou (dievčatko) a boli v rôznych polohách a miestach.

foto-2

foto2-688x387

Otec dievčatka kňaza konfrontoval a ten sa pod tlakom priznal, že malú študentku angličtiny sexuálne zneužíval. Rodičia okamžite zkontaktovali políciu, ktorá kňaza vzala do väzby.

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií