fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rodina prišla o strechu nad hlavou tesne pred Vianocami, celý dom zachvátili plamene

Požiar vznikol zo zatiaľ nezistených príčin, majiteľom spôsobil škodu vo výške 70-tisíc eur.

Máte tip? napíšte nám mailom

23.12.2022 (Webnoviny.sk) – O strechu nad hlavou prišli tesne pred Vianocami obyvatelia rodinného domu v Bojničkách v okrese Hlohovec. V noci na piatok tam pri požiari strechy zasahovali hasiči z Hlohovca, Serede a Trnavy, ale aj dobrovoľní hasiči z obce Pata.

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave Lena Košťálová, v čase príchodu hasičov bol dom už celý zachvátený plameňmi. Jeho štyria obyvatelia boli evakuovaní na bezpečnom mieste na voľnom priestranstve. Poskytnutá im bola predlekárska prvá pomoc s negatívnym výsledkom intoxikácie.

Hasiči nasadili na likvidáciu požiaru niekoľko prúdov, zároveň rozoberali strešnú konštrukciu. Počas celého zásahu pracovali v autonómnych dýchacích prístrojoch. Požiar vznikol zo zatiaľ nezistených príčin, majiteľom spôsobil škodu vo výške 70-tisíc eur.

Viac k témam: Požiar domu
Zdroj: Webnoviny.sk – Rodina prišla o strechu nad hlavou tesne pred Vianocami, celý dom zachvátili plamene © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií