fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Románik a lá Pretty Woman! Zazobaný milionár si vydržiava prostitútku. Chytáte sa za hlavu? Tak otvárajte a čítajte – ich vzťah je ešte zvrátenejší!

Mysleli ste si, že láska medzi miliardárom a lacnou prostitútkou existuje len v holywoodskych filmoch? Omyl! Dámy a páni, dovoľte mi predstaviť vám ten najbizardnejší párik všetkých čias!

Sociálnym sieťam a virtuálnym zoznamkám vďačí veľké množstvo ľudí za nájdenie svojej spriaznenej duše. Gabi Gecko, bývalá úspešná prostitútka, však musí online svetu ďakovať každý jeden deň – vďaka nemu sa totiž stala manželkou jedného z najbohatších mužov sveta.

Osudovým mužom 29 – ročnej blondínky sa stal austrálsky miliardár Geoffrey Edelsten. Na tom by nebolo nič také do neba volajúce, keby drahý Geoffrey nebol o 45 rokov starší! To sa nám už veru na charizmatického Edwarda z Pretty Woman veľmi nepodobá, že áno…

Gabi a Geoffrey sa zoznámili pred tromi rokmi a podľa slov oboch aktérov to bola okamžite láska ako hrom. Ešte v tom istom roku sa v Melbourne rozhodli zosobášiť.

Idylku bizarnej dvojice však už pár mesiacov po svadbe narušili prvé nezhody a narastajúce problémy.

Gabi však zo svojho trucovania veľmi rýchlo precitla a uvedomila si, že svojho 75 – ročného manžela stále miluje. Vrátila sa teda do Austrálie, všetky problémy párik urovnal a najnovšie sa chystajú obnoviť svoj svadobný sľub.

A aby Gabi svojmu milujúcemu partnerovi dokázala, že to tentokrát myslí skutočne vážne, rozhodla sa konvertovať na judaizmus a svadba číslo dva prebehne v židovskej synagóge.

FOTOGALÉRIA na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií