fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveriteľný príbeh: Rotvajler pohrýzol svoju majiteľku. Zachránil tým život celej rodine

Máte tip? napíšte nám mailom

Ako im zachránil život?

V hlavnom meste susednej Ukrajiny, Kyjeve, sa odohral neuveriteľný príbeh, ktorý opäť raz potvrdzuje, že psy nie sú len najlepšími priateľmi človeka, ale i našimi záchrancami.

Ukrajinka Julia Buchinová pred pár rokmi presvedčila svojho manžela, aby si adoptovali psíka z útulku. Ten jej návrhom nadšený nebol, no napokon súhlasil a páru tak doma pribudla fenka rotvajlera, Kira, ktorej osud bol náročný – bola týraná a dokonca sa ju ľudia pokúsili i otráviť. Ale pri nových majiteľoch opäť pocítila lásku a jej dôvera v ľudí sa obnovila. Kira sa rýchlo spriatelila i s deťmi a ostatnými psíkmi, ktoré manželia majú.

114882017631

214882017632-768x462

Fenka nebola nikdy agresívna a preto sa v jednu noc Julia vydesila, keď ju uhryzla až do krvi. Ale žena rýchlo pochopila, prečo to Kira spravila. Dom bol totiž plný hustému dymu, ktorý signalizoval požiar. Majiteľka teda rýchlo zobudila manžela a detí, aby z horiaceho obydlia vybehli.

Vtedy fenka rotvajlera ukázala svoju statočnosť a obetavosť a do domu, ktorý bol v plameňoch, sa rozhodla vrátiť a zachrániť jej štvornohých priateľov. Pri tejto záchrane sama utrpela popáleniny, no čo je hlavné – prežila.

Prečítajte si tiež:
Policajti vyzvali dievča k tomu, aby im ukázalo prsia. Neskončili však iba pri tom

314882017633

Hrdinský čin odvážnej fenky neostal bez povšimnutia a vznikla o nej aj reportáž v ukrajinskom spravodajstve, ktorú si môžeš pozrieť práve teraz.

Čo vravíš na túto fenku? Odvaha jej nechýba, že?

Zdroj: bystraliska.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií