fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: tento jej „rozmar“ vás určite zaskočí!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton obmedzuje svoje výdavky, avšak stále je zvyknutá žiť v určitom luxuse. Hlavne keď cestuje a potrebuje si zo sebou zbaliť aj množstvo oblečenia. A práve spôsob cestovania vojvodkyne z Cambridge prekvapil mnohých jej fanúšikov. 

Zdroj: Instagram

Kate Middleton si už dávno získala srdcia mnohých ľudí po celom svete. A to nie len svojimi názormi a prejavom, ale aj tým, že pokiaľ je to možné, snaží sa žiť vojvodkyňa z Cambrige ako bežní smrteľníci. A rovnakým spôsobom sa snaží naučiť žiť aj svoje deti.

Prednedávnom sa na verejnosti objavila informácia o tom, koľko stojí šatník vojvodkyne z Cambridge. Avšak jej neprajníci zabudli uverejniť aj informáciu o tom, že Kate Middleton sa často na verejnosti objavuje aj v oblečení známych modných značiek za pomerne dostupné ceny. Napriek tomu je Kate, rovnako ako všetci členovia kráľovskej rodiny, zvyknutá žiť v určitom luxuse. Hlavne keď cestuje.

Kate Middleton opäť tehotná! Potvrdzujú to aj kráľovskí experti
Zdroj: Instagram

Sedadlo na oblečenie

V prípade, ak sa rodina Kate a Williama vyberie na dovolenku či pracovnú cestu lietadlom, pracovníci aerolieniek im venujú dostatočnú pozornosť. Nie len pre ich pôvod a titul, ale aj pre požiadavky, ktoré majú. Najnovšia séria dokumentu zachytávajúceho cesty kráľovského páru ukazuje, že vojvodkyňa z Cambridge musí mať vždy vyhradené jedno sedadlo navyše. Dôvodom je jej šatník. O tomto luxuse informovalo Tajomstvo kráľovského letu, ktoré odvysielal kanál Channel 5.

Prečítajte si tiež:
11-ročný šoféroval auto! Rodičia ho nedokázali odtrhnúť od GTA
Kate Middleton
Zdroj: Instagram

Závideniahodné možnosti

Podľa toho istého dokumentu nie sú členovia kráľovskej rodiny pri svojich cestách obmedzovaní rovnakými zákazmi ako bežní ľudia. Na palubu lietadla si so sebou môžu zobrať neobmedzené množstvo tekutín, pričom ich obsah nie je vôbec overovaný. Stručne povedané, malé ústupky, ktoré sú v mnohých prípadoch závideniahodné.

Napriek tomu, že Kate Middleton nateraz uzavrela svoj kalendár a nechystá sa podnikať žiadne zahraničné ani súkromné cesty lietadlo, informácia o sedadle určenom na jej oblečenie verejnosť prekvapila. Naďalej však vojvodkyňa z Cambridge patrí k najobľúbenejším členom kráľovskej rodiny.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií