fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rozvedení rodičia si robia každý rok spoločnú fotku so svojím synom. Dôvod sa stal virálnym hneď po zverejnení a väčšina ho obdivuje!

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj keď je rozvod rodičov v dnešnej dobe bežnou súčasťou života, pre deti to je a zrejme stále bude jedna z tých ťažších životných udalosti.

Predsa len nikto by nechcel dobrovoľne prísť o jedného z rodičov, pretože priznajme si to, presne tak často končia vzťahy v rodinách, v ktorých dôjde k rozvodu. Deti len horko-ťažko zostávajú v kontakte s oboma rodičmi, a tak je jasné, že sa ich vzájomný vzťah naštrbí. Presne tomuto sa chceli vyhnúť nasledujúci rodičia.

Victoria Baldwin a Adam Dyson už v súčasnosti netvoria pár, ale sú rozvedení. Aj napriek tomu sú však stále v kontakte a každý rok si robia spoločnú fotku so svojím synom Brucom. Ak sa aj vy pýtate, prečo to robia, tak vám to hneď prezradíme.

Dôvod ich konania je nádherný a na sociálnej sieti sa oň podelila Victoria.

divorced-parents-family-photo-son-14-58e4b2694105e__700

divorced-parents-family-photo-son-15-58e4b26d29aec__700

Prinášame vám preklad spomínaného statusu:

“Horné dve fotografie boli urobené, keď sme s Adamom boli manželia. Spodné dve boli urobené rok a následne 2 roky potom, ako sme sa rozviedli. Neľúbime sa, nesúhlasíme spolu stále, nie sme najlepší priatelia a niekedy sa nemáme radi. Ale viete čo? Navždy sme spojení kvôli nášmu krásnemu, inteligentnému, láskavému, súcitnému a zábavnému synovi. Rešpektujeme jeden druhého. Sme si vedomí toho, že rola rodiča má prednosť a nič pre nás nie je v živote dôležitejšie ako náš syn. Obaja potrebujeme byť s ním, aby sme si vytvorili veľa spomienok s ním.

Ani jeden z nás nechceme obviňovať toho druhého preto, kam sa náš vzťah uberal. Nechceme hádzať vinu na seba a vôbec nie v prítomnosti nášho syna. Adam a ja nie sme dokonalí rodičia, ale urobili sme dohodu, keď sme sa rozviedli, že na prvom mieste je náš syn a chceme pre neho len to najlepšie z rôznych dôvodov. Takže áno, stále si robíme rodinné portréty a platím veľa peňazí za vyvolanie fotiek, rámy a následne ich umiestňujem v synovej spálni.

On nemôže vyrastať s rodičmi v tom istom dome… ale vyrastá a vidí, že jeho rodičia sa rešpektujú, sú k sebe láskaví, empatickí, súcitní a sú ochotní obetovať sa kvôli role rodiča. Vždy bude vedieť, že je možné vypadnúť z lásky, ale tá láska sa nikdy nerozpadne.”

Takýmto krásnym príkladom dokazujú Victoria a Adam, že aj rozvedení manželia môžu vytvárať krásne prostredie pre svoje deti. Že aj po rozvode si k sebe môžu nájsť rozídení cestu a vzájomne sa môžu rešpektovať pre dobro detí.

divorced-parents-family-photo-son-16-58e4b289d282a__700

divorced-parents-family-photo-son-58e4bb13ea7c9__700

Inšpiratívnym príkladom môže byť pre nás aj Američan Billy Flynn, ktorý má so svojou ex-manželkou taktiež dobrý vzťah. Vždy, keď má jeho bývalá manželka narodeniny, daruje jej kvety a strávi deň s ňou a ich dvoma synmi. Dôvod si môžete prečítať tu.

Prečítajte si tiež:
SKVELÉ ŠTATISTIKY: Slovensko navštevuje stále viac turistov. Podľa ministra dopravy je dôležité v tomto tempe pokračovať

Zdroj: www.boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií