fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovná Alžbeta II. je zničená: Jej vnuk sa rozvádza

Kráľovná Alžbeta II. je na pokraji svojich síl a za všetko môže rozvod jej vnuka! Panovníčka po rozhodnutí svojho ďalšieho vnuka, princa Harryho, a jeho manželky Meghan Markle o odchode z kráľovskej rodiny opäť utrpela ťažkú ​​ranu, a to priamo od najstaršieho vnuka, syna jej dcéry.

Máte tip? napíšte nám mailom

Najstarší vnuk kráľovnej Alžbety II., 42 ročný Peter Phillips, sa rozvádza. A vrcholom toho všetkého je, že jeho manželka Autumn patrí k obľúbeným členom kráľovnej. „Som si istý, že jej veličenstvo je nahnevané,” hovorí na margo rozvodu pre známy magazín The Sun blízky priateľ Petra Philipsa. Po všetkých tých nedávnych bolestivých skúškach, ktorými si panovníčka prešla, je rozvod v kráľovskej rodine jednoznačne posledná vec, ktorú potrebuje. Peter Phillips je syn Marka Phillipsa a Anny zo Spojeného kráľovstva – najmladšej dcéry kráľovnej Alžbety II.

https://instagram.com/p/B8bPHzxnYLe/

Kráľovná Alžbeta II. je z rozvodu sklamaná

Minulý rok v septembri cestovala kráľovná a Autumn, manželka Petra Philipsa, spolu s ostatnými členmi kráľovskej rodiny na rodinnú bohoslužbu do kostola. Zdá sa však, že tieto privilegované okamihy v spoločnosti hlavy britskej monarchie budú onedlho patriť do minulosti. Po dvanástich rokoch kedysi zdanlivo šťastného manželstva sa krásna Kanaďanka rozhodla ukončiť toto manželstvo so svojím manželom, a to aj napriek tomu, že spolu vychovávajú dve dcéry, Savannah Anne Kathleen (9) a Isla Elizabeth (7). Ako povedal blízky zdroj tohto páru: “Toto oddelenie bolo výsledkom dvoch duší, ktoré sa vyvinuli inak. Autumn je momentálne v štádiu premýšľania, či ostane žiť vo Veľkej Británii, alebo sa vráti do svojej rodnej krajiny.”

Je za všetko zodpovedná Meghan Markle s Harrym a ich škandalózny odchod z Veľkej Británie?

Kráľovná Alžbeta II. však nie je jediná, koho toto rozhodnutie šokovalo. Jej vnuk Peter Philips vraj o rozvode vôbec ani len netušil a jeho oznámenie ho nielenže zarazilo, ale doslova zničilo. Predstava, že stratí Autumn a neuvidí ju starnúť po svojom boku, je pre neho neuveriteľne bolestivá.

Najhoršie na tejto celej situácii je to, že rozvod v kráľovskej rodine by mohla mať na svedomí aj vojvodkyňa zo Sussexu, Meghan Markle. Britská tlač nad touto informáciou o rozvode začala po zverejnení okamžite špekulovať. Nastane teda po Megxite čoskoro aj Autuxit?

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton: Pred celým svetom pokarhala svojho manžela!
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj SIMPLE NEWS

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií