fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rozvod v kráľovskej rodine: Drogy, alkohol a divoké večierky

Máte tip? napíšte nám mailom

Kráľovskou rodinou otriasa nový škandál. Po tom, ako do Kanady odišli Harry a Meghan Markle sa obľúbený vnuk kráľovnej rozvádza. Jeho žena však vôbec nebola takým neviniatkom, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Tento pondelok 10. februára 2020 obľúbený vnuk kráľovnej Alžbety II. Peter Phillips oznámil, že sa po 12 rokoch manželstva rozvádza so svojou manželkou Autumn Kelly. Tieto, kedysi dve hrdličky si v máji 2008 povedali svoje „Áno“. Po obrovskej svadbe nasledoval sled nepríjemných udalostí a informácií, s ktorými sa však zaľúbený pár vyrovnal. A v posledných rokoch sa manželia zdali omnoho silnejší, ako kedykoľvek predtým. Oznámenie tohto rozvodu preto neuveriteľne šokovalo Britov, ktorých srdcia si Autumn získala. A to aj napriek jej skutočne pestrej minulosti, ktorej pikantné informácie vyplávali na povrch počas manželstva.

Rozvod v kráľovskej rodine
Zdroj: Instagram

Drogy, alkohol a divoké večierky

Pred stretnutím s Petrom Phillipsom sa mladá žena pochádzajúca zo skromných pomerov chválila konzumáciou alkoholu a kanabisu pred svojimi spolužiakmi zo strednej školy. Okrem iného bola Autumn častokrát označovaná za skutočnú kráľovnú večierkov. Po svadbe s najstarším vnukom kráľovnej Alžbety sa však stiahla do úzadia a snažila sa svoju poškrvnenú povesť očistiť. Navyše, Autumn Kelly sa stala obľúbenkyňou hlavy britskej monarchie, rovnako ako manželka princa Williama, Kate Middleton.

Prečítajte si tiež:
Meghan a Harry: O ich bezpečnosť sa starajú obyčajní susedia

Rozvod v kráľovskej rodine pre dobro detí

O viac ako desať rokov neskôr sa z Autumn Kelly stala dokonalá matka. A aj žiadosť o rozvod vyplynula z potreby ňou zostať. Britské média hovoria, že manželia sa rozišli pre dobro svojich dvoch dcér. Savannah, ktorá ma teraz 9 rokov a Isla 7 rokov. „Rozhodnutie o rozvode a zdieľaní starostlivosti o naše deti prišlo po niekoľkých mesiacoch diskusie a hoci je to na jednej strane smutné, na tej druhej to bolo priateľské,“ napísali Peter a Autumn Phillips. Rodičia dodali, že „ich prioritou zostane pohoda a vzdelávanie ich úžasných dcér“. Momentálne sa neuvádza, ako sa bude teraz organizovať ich rodinný život.

Rozvod v kráľovskej rodine je však neobvyklou situáciou. Kráľovná Alžbeta II., rovnako ako aj členovia britskej monarchie sa s ňou často nestretávajú. Snažia sa byť totiž príkladom.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií