fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ručne vyrobené darčeky vždy najviac potešia. Prečítaj si, aké je to s nimi jednoduché

Máte tip? napíšte nám mailom

V obchodoch sú totálne tlačenice, všetok vzduch vydýchali babičky a dedkovia, ktorí sa snažia za čo najlepšiu cenu uloviť, čo najlepší darček a predavačky sa nevrlo mračia na každého zákazníka, ktorý si od nich pýta cennú radu. Aj keď sa často predbiehame v tom, kto z nás kúpi lepší či drahší darček, pravda je vo väčšine prípadov inde.

Vieš, aké darčeky potešia vždy najviac? Tie ručne vyrábané, od srdca, ktoré možno nie sú také dokonalé, ale vždy za nimi stojí kopec snahy a úsilia.

Maľovanie nielen na plátno

Ak poznáš milovníka umenia, ktorému práve v obývačke za gaučom vzniklo prázdne miesto na stene a maľovanie ti ide od ruky, namaľuj mu na plátno niečo osobné, čo ho poteší a bude to preňho ideálnym darčekom. Ale nemusíš maľovať len na plátno. Maľovanie na tričko nie je vôbec také náročné, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Namaľuj alebo napíš na tričko osobný odkaz, ktorý možno nikto iný nepochopí, no vy dvaja budete presne vedieť, o čo ide.

Prečítajte si tiež:
Žena sa roky poctivo starala o obľúbený kvet. Potom zistila krutú pravdu

Doplnky, čelenky, šperky

Pre milovníčky doplnkov neexistuje nič lepšie, ako si nájsť pod vianočným stromčekom opäť zopár nových kúskov. Môžeš si vybrať čokoľvek, stačí ti len trochu trpezlivosti. Čelenky zdobené kvetmi alebo perličkami, prstene z drôtikov, pletené náramky či náhrdelníky.

Štrikovanie

Veľké štrikované šály sú veľkým hitom a módnou vychytávkou. Na internete nájdeš nejeden návod, ako na to. Existujú dokonca aj také, ktoré môžeš štrikovať len s prstami! Nie len že môže vybrať farebnú kombináciu a vzor aký len budeš chcieť, navyše aj výborne zahrejú.

Foto: Pexels

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií