fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusi prišli na Ukrajine o ďalšie stovky vojakov, hlási ukrajinský generálny štáb

Celkový počet obetí na životoch v radoch ruských ozbrojených síl od začiatku vojny vzrástol podľa Ukrajincov na 178 820.

Máte tip? napíšte nám mailom

10.4.2023 (SITA.sk) – Na Ukrajine za uplynulý deň podľa Kyjiva padlo 670 ruských vojakov. Celkový počet obetí na životoch v radoch ruských ozbrojených síl od začiatku vojny vzrástol na 178 820, uviedol v pondelok na Facebooku ukrajinský generálny štáb.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Moskva podľa neho za uplynulých 24 hodín prišla aj o jeden tank, štyri obrnené bojové vozidlá pechoty, desať delostreleckých systémov a jeden raketomet.

Od začiatku invázie na Ukrajinu Rusko podľa Kyjiva stratilo 3 637 tankov, 7 028 obrnených bojových vozidiel pechoty, 2 750 delostreleckých systémov a 534 raketometov.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk – Rusi prišli na Ukrajine o ďalšie stovky vojakov, hlási ukrajinský generálny štáb © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií