fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusi prišli na Ukrajine za predošlý deň o ďalších 650 vojakov, hlási ukrajinský generálny štáb

Celkový počet obetí na životoch v radoch ruskej armády podľa Ukrajincov vzrástol na 147 470.

Máte tip? napíšte nám mailom

25.2.2023 (SITA.sk) – Za uplynulý deň na Ukrajine podľa Kyjiva zomrelo ďalších 650 príslušníkov ruských ozbrojených síl. Celkový počet obetí na životoch v radoch ruskej armády tak vzrástol na 147 470. Informoval o tom v sobotu na Facebooku ukrajinský generálny štáb.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Moskva podľa Kyjiva za uplynulých 24 hodín stratila aj dvanásť tankov, deväť obrnených bojových vozidiel pechoty, desať delostreleckých systémov, jeden raketomet a jeden vrtuľník.

Od začiatku invázie na Ukrajinu Rusko podľa ukrajinského generálneho štábu celkovo prišlo o 3 375 tankov, 6 609 obrnených bojových vozidiel pechoty, 2 373 delostreleckých systémov, 475 raketometov a 288 vrtuľníkov.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk – Rusi prišli na Ukrajine za predošlý deň o ďalších 650 vojakov, hlási ukrajinský generálny štáb © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií