Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusi zasiahli na Ukrajine obilné terminály, zničili tony hrachu aj jačmeňa

Útoky na prístav v Odese prebiehajú už štvrtú noc v rade.

21.7.2023 (SITA.sk) – Ruské rakety v noci na piatok zasiahli sklady s poľnohospodárskymi produktmi v ukrajinskom meste Odesa a zničili tony uskladnených plodín. Moskva na prístav v Odese zaútočila už štvrtú noc v rade, uviedli predstavitelia ukrajinskej armády. Šéf regionálnej vojenskej administratívy Oleh Kiper v piatok na komunikačnej platforme Telegram napísal, že na útoky Rusko použilo rakety Kalibr odpálené z Čierneho mora.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Bohužiaľ zasiahnuté boli obilné terminály poľnohospodárskeho podniku. Nepriateľ zničil 100 ton hrachu a 20 ton jačmeňa,“ konštatoval Kiper. Dodal, že dvaja ľudia utrpeli zranenia. Informuje o tom web CNN.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: ruské útoky, rusko-ukrajinský konflikt, Šéf regionálnej vojenskej administratívy, Ukrajinská armáda, vojna na Ukrajine, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk – Rusi zasiahli na Ukrajine obilné terminály, zničili tony hrachu aj jačmeňa © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií