Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ruská armáda zasiahla kritickú infraštruktúru v Ľvovskej oblasti, na západ krajiny mierilo celkovo 16 dronov

Ruská armáda dronmi Šáhid v noci na piatok päťkrát zasiahla kritickú infraštruktúru vo Ľvovskej oblasti na západe Ukrajiny.

3.11.2023 (SITA.sk) – Ruská armáda dronmi Šáhid v noci na piatok päťkrát zasiahla kritickú infraštruktúru v Ľvovskej oblasti na západe Ukrajiny.

Uviedol to na komunikačnej platforme Telegram šéf vojenskej správy Ľvovskej oblasti Maxym Kozyckyj. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Žiaľ, došlo k piatim zásahom zariadenia kritickej infraštruktúry v našej oblasti. Našťastie nedošlo k žiadnym obetiam. Vypukol požiar, ale bol okamžite uhasený,“ konštatoval Kozyckyj.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine – november 2023 (fotografie)

Jednotkám ukrajinského vzdušného veliteľstva Západ sa cez noc podarilo zničiť 11 ruských bezpilotných lietadiel, uviedol Kyjev. Na západ Ukrajiny mierilo celkovo 16 ruských dronov.

Viac k témam: Drony, drony Šáhid, Ruská armáda, rusko-ukrajinský konflikt, útok dronmi, vojna na Ukrajine
Zdroj: SITA.sk – Ruská armáda zasiahla kritickú infraštruktúru v Ľvovskej oblasti, na západ krajiny mierilo celkovo 16 dronov © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií