fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ruská armáda zaútočila v Odeskej oblasti iránskymi dronmi, bez elektrického prúdu zostalo viac ako 1,5 milióna ľudí

„Toto je skutočný prístup Ruska voči Odese, voči obyvateľom Odesy, úmyselné zastrašovanie, úmyselná snaha vyvolať v meste katastrofu,” povedal ukrajinský prezident.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.12.2022 (Webnoviny.sk) – Viac ako 1,5 milióna obyvateľov Odeskej oblasti zostalo bez elektrického prúdu, keď ruská armáda na región zaútočila 15 iránskymi dronmi. Uviedol to v nočnom prejave ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Toto je skutočný prístup Ruska voči Odese, voči obyvateľom Odesy, úmyselné zastrašovanie, úmyselná snaha vyvolať v meste katastrofu,” povedal Zelenskyj, ktorý dodal, že ukrajinskí obrancovia dokázali zostreliť 10 z 15 dronov.

Nanešťastie zásahy boli kritické, takže obnovenie dodávok elektriny bude trvať viac ako jeden deň … Nezaberie to hodiny ale niekoľko dní. Budeme robiť všetko, čo môžeme, aby sme obnovu urýchlili,” vyhlásil ukrajinský prezident. Informuje o tom portál news.sky.com.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: bojové drony, Iránske drony, Odesa, rusko-ukrajinský konflikt, ruský útok
Zdroj: Webnoviny.sk – Ruská armáda zaútočila v Odeskej oblasti iránskymi dronmi, bez elektrického prúdu zostalo viac ako 1,5 milióna ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií