fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusko nariadilo kontrolu a rekonštrukciu protibombových krytov, dotkne sa aj najodľahlejších častí

Kontroly sa dotknú aj krytov v najodľahlejších oblastiach Ruska.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.2.2023 (SITA.sk) – Ruské úrady nariadili kontrolu a rekonštrukciu protibombových krytov po celej krajine. Kontroly sa dotknú aj krytov v najodľahlejších oblastiach Ruska. Referuje o tom ruský web The Moscow Times.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Po rozpade Sovietskeho zväzu ich nikto nepotreboval. Ale teraz, vzhľadom na situáciu na fronte, Kremeľ nariadil, aby sa všetko vyriešilo,“ povedal nemenovaný predstaviteľ jednej zo západoruských oblastí.

Podľa ruských médií zverejnil tamojší oficiálny portál pre verejné obstarávanie Zakupki stovky vládnych tendrov na renováciu protibombových krytov v oblastiach po celej krajine. Zákazky zahŕňajú opravu ventilácie, hydroizoláciu, výmenu dverí, vzduchové filtre či inštaláciu osvetlenia.

Viac k témam: kontroly, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk – Rusko nariadilo kontrolu a rekonštrukciu protibombových krytov, dotkne sa aj najodľahlejších častí © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií