fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusko sa snažilo pozdvihnúť morálku svojej armády. Putin však klamal, že vycestoval na front

Zábery, na ktorých sa Putin nachádza na mieste údajnej frontovej línie, podľa spomenutého zdroja vznikli v ruskom meste Rostov nad Donom.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.12.2022 (Webnoviny.sk) – Po tom, ako ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj navštívil vojakov v meste Bachmut, ktoré čelí tvrdým bojom, sa podobným krokom snažili pozdvihnúť morálku svojej armády aj Rusi. Moskva informovala, že ruský vodca Vladimir Putin ešte v piatok vycestoval na frontovú líniu, no nešpecifikovala miesto, ktoré šéf Kremľa navštívil. Referuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Z analýzy záberov zverejnenej na telegramovom kanáli Agentstvo.Novosti však vyplynulo, že správy o Putinovej návšteve frontovej línie neboli pravdivé a ruský prezident dokonca neopustil územie Ruska. Zábery, na ktorých sa Putin nachádza na mieste údajnej frontovej línie, podľa spomenutého zdroja vznikli v ruskom meste Rostov nad Donom.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident, Ukrajinský prezident
Zdroj: Webnoviny.sk – Rusko sa snažilo pozdvihnúť morálku svojej armády. Putin však klamal, že vycestoval na front © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií