Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ruskom dosadený gubernátor obvinil ukrajinské sily, že sa pokúsili zničiť železnicu vedúcu na Krym

Volodymyr Saldo na komunikačnej platforme Telegram uviedol, že Ukrajina vystrelila 12 striel dlhého doletu Storm Shadow.

29.7.2023 (SITA.sk) – Ruskom dosadený gubernátor okupovanej časti Chersonskej oblasti na juhu Ukrajiny obvinil ukrajinské sily z pokusu o zničenie železnice vedúcej na anektovaný polostrov Krym. Informuje o tom portál Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Volodymyr Saldo na komunikačnej platforme Telegram uviedol, že Ukrajina vystrelila 12 striel dlhého doletu Storm Shadow. Tie podľa jeho slov všetky zničila ruská protivzdušná obrana. Časti jednej z rakiet však na jednom mieste „mierne poškodili búdku strážcu a nadzemný drôt“, dodal.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: Krym, rusko-ukrajinský konflikt, strely Storm Shadow, Železnica
Zdroj: SITA.sk – Ruskom dosadený gubernátor obvinil ukrajinské sily, že sa pokúsili zničiť železnicu vedúcu na Krym © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií