fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ruský astronóm varuje Zem pred ničivou zrážkou s asteroidom. Vie o ňom i NASA

Máte tip? napíšte nám mailom

Asteorid má našu planétu zasiahnuť koncom februára.

Ničivý asteorid s označením 2016 WF9 a priemerom približne tri štvrte kilometra sa približuje k Zemi a ruský astronóm, Djomin Damir Zacharovič, tvrdí, že 25. februára ju zasiahne a nastane tak skaza. Podľa jeho prognóz môže zničiť celé mestá a taktiež spôsobiť sériu apokalyptických vĺn tsunami. Rus okrem toho tvrdí, že vesmírny objekt pochádza z mýtickej planéty Nibiru, ktorá sa má nachádzať na okraji našej slnečnej sústavy. Podľa jednej z konšpiračných teórii má našu planétu zasiahnuť práve Nibiru a tým zanikne akýkoľvek život na Zemi.

snimka

NASA, samozrejme, asteorid monitoruje a tvrdí, že vesmírny balvan sa Zemi vyhne o 50 miliónov kilometrov. Ohľadom historky o planéte Nibiru a informácií o nej sa vyjadrila, že nemajú žiaden reálny základ. Web Daily Mail zároveň upozornil, že meno ruského astronóma sa na scéne objavilo len pred nedávnom a navyše práve v spojitosti s Nibiru a zvesťami o konci sveta.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií