Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ruský štátny zbrojársky podnik vyrábajúcu strely Kinžal zasiahli drony (foto+video)

Drony poškodili fasády a rozbili okná dvoch budov firmy v meste Kolomna.

13.11.2023 (SITA.sk) – Útok dronmi poškodil ruský štátny zbrojársky podnik Konstruktorskoje bjuro mašinostrojenija nachádzajúci sa neďaleko Moskvy, ktorý vyrába hypersonické rakety Kinžal.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda, ktorý cituje nezávislý ruský spravodajský kanál ASTRA pôsobiaci na komunikačnej platforme Telegram. Podľa prvých správ sú útok nevyžiadal nijaké obete.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine – november 2023 (fotografie)

Podľa kanálu ASTRA sa útok stal v noci na sobotu. Drony poškodili fasády a rozbili okná dvoch budov firmy v meste Kolomna.

Konstruktorskoje bjuro mašinostrojenija je jedným z popredných ruských konštrukčných výskumných a výrobných centier v oblasti vojenskej techniky, ktoré vyrába najmä rakety Kinžal a Iskander.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Raketa typu Kinžal, Rakety Iskander, rusko-ukrajinský konflikt, útok dronmi, vojna na Ukrajine
Zdroj: SITA.sk – Ruský štátny zbrojársky podnik vyrábajúcu strely Kinžal zasiahli drony (foto+video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií