Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ruský útok na Charkov si vyžiadal životy štyroch civilistov (video)

Útok poškodil osemposchodovú budovu a dielňu na výrobu nábytku a závod na výrobu farieb v Cholodnohirskom rajóne.

20.3.2024 (SITA.sk) – Ruský útok na ukrajinské mesto Charkov si v stredu vyžiadal štyri civilné obete a sedem zranených. Informoval o tom gubernátor Charkivskej oblasti Oleh Synjehubov, píše spravodajský portál Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Polícia informovala, že útok sa odohral krátko pred 13:00. Útok poškodil osemposchodovú budovu a dielňu na výrobu nábytku a závod na výrobu farieb v Cholodnohirskom rajóne.

Vznikol tiež požiar, ktorý pohltil oblasť o veľkosti tisíc metrov štvorcových. Medzi zranenými sú zamestnanci daného zariadenia a dvaja sú vo vážnom stave.

More footage of the aftermath of a Russian missile strike on a printing house in Kharkiv’s Kholodnohirsky District: As of now, three reported dead, five injured – two of whom are in a serious condition. pic.twitter.com/PPd80a7MXF— Euan MacDonald (@Euan_MacDonald) March 20, 2024

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v marci 2024 (fotografie)

Viac k témam: Charkov, civilné obete, rusko-ukrajinský konflikt, ruský útok
Zdroj: SITA.sk – Ruský útok na Charkov si vyžiadal životy štyroch civilistov (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií