fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ryanair vypredáva letenky z Bratislavy. Ceny štartujú na 5€!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair opäť spustil predaj lacných leteniek. Z Bratislavy si môžete vybrať letenku už za niekoľko eur.

Írska spoločnosť Ryanair je aktuálne najväčšou leteckou spooločnosťou v Európe. Táto spoločnosť je v mnohých ohľadoch považovaná za kontroverznú. Presne taký je totižto aj majiteľ Michael O’Leary. Azda jeden z jeho najväčších prešľapov bolo, keď v jednom príhovore vtipkoval o tom, aké je to mať sex s kráľovnou. Taktiež je známy svojimi radikálnymi riešeniami. Vo svojich lietadlách chcel zaviesť napríklad spoplatnené toalety či dokonca miesta na státie.

Tak či onak, Ryanair sprístupnil cestovanie širokej verejnosti a tento fakt nikto nemôže spochybniť. Ešte pred niekoľkými rokmi bolo lietanie jedným z najdrahších druhov dopravy. Dnes je situácia taká, že v rámci európskych presunov vás častokrát vyjde lacnejšie cesta lietadlom. Ak sa o tejto spoločnosti chcete dozvedieť zaujímavé informácie priamo “zo zákulisia”, prečítajte si náš rozhovor s letuškou Ryanairu.

Lacné letenky priamo z Bratislavy

Ryaniar je teda povestný svojimi nízkymi cenami, no niekedy však vie cena vyskočiť aj u tohoto prepravcu. Spoločnosť však pravidelne ponúka rôzne zľavy, vďaka ktorým sa viete dostať k letenke už za 1 cent. No a presne takúto akciu v týchto dňoch spustili Ryanair pre bratislavské letisko. V ponuke je až 31 destinácií a ceny štartujú už na 5 €. Atuálnu ponuku a ceny môžete sledovať priamo na oficiálnej stránke Ryanairu.

Prečítajte si tiež:
Hrozí, že prídeme o svetový skvost! Prísť môžeme o tento unikát
Zdroj: viagginews.com

Letisku M.R. Štefánika v Bratislave sa v poslednom období navyše veľmi dobre darí. Počas vybavilo augusta vybavilo 326 250 cestujúcich. Je to druhý najvyšší augustový výsledok počtu cestujúcich na prílete a odlete v celej histórii letiska. Hranicu 300-tisíc cestujúcich sa pritom podarilo v auguste za celých 68 rokov existencie letiska prekonať len vlani, a tento rok opäť.

V auguste sa zároveň uskutočnilo na letisku v Bratislave 3 315 letov, od začiatku roka do konca augusta spolu 19 770 odletov a pristátí. Počet cestujúcich počas prvých osem mesiacov roka spolu vzrástol na 1 602 135 pasažierov, čo je približne o 10-tisíc cestujúcich viac ako vlani v rovnakom období. Od začiatku roka do konca augusta využilo najviac cestujúcich z Bratislavy lety do destinácií Londýn, Antalya, Dublin, Kyjev či Moskva a z nich.

Zdroj: bts.aero

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií