Rýchly osobnostný test o tebe prezradí skutočne mnoho! Stačí si len vybrať hrebeň a pravda vyjde najavo

Rýchly osobnostný test o tebe prezradí skutočne mnoho! Stačí si len vybrať hrebeň a pravda vyjde najavo

Hrebeň o vás môže prezradiť viac než dosť…

Aj taká obyčajná vec akou je hrebeň, dokáže prezradiť o človeku skutočne veľa. Ak sa teda chceš o sebe dozvedieť viac, vyber si z ponuky týchto hrebeňov ten, ktorý (najčastejšie) používaš a pravda o tvojej osobnosti vyjde najavo.


psychologicky_test-640x344

 

#1 – Nymfa

Ak najradšej a najčastejšie používaš hrebeň s číslom 1, si zosobnením ženskosti a nežnosti. Pre väčšinu mužov si inšpiráciou a svojou skromnosťou, milým úsmevom, tichým hlasom a slušným prejavom okúzľuješ ľudí okolo seba. Okrem toho je ti proti srsti miešať sa do záležitostí iných, nikdy nikomu neskáčeš do reči a nerada sa hádaš. Nepáči sa ti kancelárska práca a radšej dávaš prednosť kreativite, či práci s deťmi alebo charite.

#2 – Emancipovaná a nezávislá

Táto voľba prezrádza, že si prísna, priama a nikdy sa nevyhýbaš odpovedi. Bez problémov brániš svoje názory a nezradíš svoje princípy. Tvoji priatelia sa na teba môžu vždy spoľahnúť a vedia, že sa im od teba dostane vždy úprimný a triezvy názor. Pri mužoch sa cítiš rovnocenná a nerada odhaľuješ svoje slabosti. Si nezávislá a samostatná. Je pre teba dôležitý komfort a to vo všetkom.

#3 – Okúzľujúca a jednoduchá

Medzi ostatnými vynikáš svojou dobrotou a úprimnosťou. Môže sa stať, že ťa ľudia považujú za jednoduchú, no ty vieš, že tvoja duša je hlboká a svetlá. Nepestuješ v sebe hnev a ani negatívne emócie, čo ti pomáha žiť v harmónii. Si dobrá gazdinka a rada si hostiteľkou. Najväčším šťastím je pre teba byť matkou.

#4 – Minimalistka

Miluješ dokonalý poriadok a všetko musí byť na svojom mieste a to ako v domácnosti, tak i v tvojej hlave. Peniaze nevyhadzuješ len tak do vetra a nezaplňuješ priestor zbytočnosťami. Financie spravuješ s ľahkosťou a šikovnosťou. Cestovanie, vzdelanie, zdravie a sebazdokonaľovanie sú veci, na ktoré si potrpíš a nešetríš na nich. Vo svojej blízkosti nemáš iba náhodných ľudí. Svoju lásku a priateľov si totiž vyberáš skutočne veľmi opatrne.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Mladý Slovák sa rozhodol podeliť o vtipné príhody so svojou starkou na internete. Prostoreká babička a jej hlášky ťa úplne odrovnajú

 

 

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*