fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rytmus je opäť mimo rytmu. Ako mu to ide so živou kapelou?

Máte tip? napíšte nám mailom

Rytmus v novom videu všetkým dokazuje, že rap si rozumie aj s akustickou hudbou.

Približne pred rokom vydal známy reper prvý videoklip zo série Mimo Rytmu. Doteraz bol aj jediným a mnohí fanúšikovia nevedeli, či môžu podobný klip ešte očakávať. Rytmus však slovo dodržal a na svoj kanál nahral druhý diel Mimo Rytmu.

Rytmus sa nechal počuť, že tento rok chce v štúdiu stráviť o niečo viac ako v predchádzajúcom roku. Na pláne je aj album s kolegami z Kontrafaktu. V budúcnosti by však Rytmus zvažoval aj projekt práve s akustickou muzikou.

Podobne ako v prvom prípade, na klipe spolupracoval s kapelou Opoštáris Band. Tá v zložení Richard Csino, Dávid Hodek a Eugen Vizváry sekunduje známemu spevákovi opäť. V klipe odzneli naživo a bez efektov tri známe skladby budúceho otca (túto novinku oznámil svetu vo veľkom štýle presne na Štedrý deň). V spolupráci s kapelou spravili prierez skladbami Kým neskapem, Pozor a Dobré veci. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií