fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Rytmus s Jasminou takto parodovali Titanic

Máte tip? napíšte nám mailom

Rytmus s Jasminou opäť dokázali, že si spolu perfektne rozumejú. Najnovšie sa svojim fanúšikom pochválili vtipným videom, ktoré pripomína scénu z Titanicu. 

O tom, že to Jasmine a Rytmusovi vo vzťahu funguje, vás nemusíme presviedčať. Svedčia o tom mnohé momenty, ktoré radi ukazujú aj svojim fanúšikom. Často zverejňujú fotografie so svojím synom, no tentokrát sa na zábere objavilo niečo celkom iné. A keďže sú obaja známi aj svojím zmyslom pre humor, mnohých nasledujúce video zrejme vôbec neprekvapí. 

View this post on Instagram

#VečnéDeti #ManželskéHrátky

A post shared by @ rytmusking on

Rytmus ako bagrista

Vo videu uvidíte Rytmusa ako sedí za volantom stroja. Neprevážal však hlinu alebo kamene, do lyžice si sadla jeho manželka Jasmina. A aby toho nebolo málo, počas toho, ako Patrik Jasminu otáčal zo strany na stranu, Jasmina si spomenula na obľúbenú scénu z najznámejšieho filmu všetkých čias. Áno, tušíte správne. Paródia Rytmus s Jasminou je na Jacka a Rose z Titanicu. Bol to moment, keď Rose vyliezla na kraj lode a zakričala „Jacku ja letím“.  

Život Jasminy a Rytmusa sa narodením Sanela po ich profesionálnej stránke nezmenil. Jasmina sa popri starostlivosti o dieťa venuje moderovaniu. Počas uplynulého víkendu sa zúčastnila charitatívnej akcie, ktorú organizovala jej priateľka Gabriela Drobová. Počas Fashion Charity Night 2019 sa podarilo vyzbierať takmer 40 tisíc eur pre nadáciu Stars for Stars. Je to nadácia, ktorá pomáha talentovaným športovcom, ktorí sú zo sociálne slabších rodín.  

https://www.instagram.com/p/B31qTdop0LH/

Rytmus si nedávno splnil ďalší sen, vďaka koncertu, ktorý sa mu podarilo zorganizovať spolu so symfonickým orchestrom. Po dvoch rokoch si teda fanúšikovia mohli opäť vychutnať hudobnú šou v sprievode sláčikov, profesionálnych hudobníkov a predovšetkým rapu.

Prečítajte si tiež:

Rytmus dáva pusu Sanelovi: Táto fotka vás dojme

Zdroj: Instagram 

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií