Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rytmus zložil najosobnejší song kariéry: Vypočujte si, čo spieva svojmu synovi!

Rytmus na svoj kanál nahral podľa jeho slov najosobnejšiu pesničku svojej kariéry. Venoval ju svojmu synovi.

Pokračovanie pod reklamou

Onedlho čakajú Patrik Rytmus Vrbovský a Jasmina Vrbovská Alagič príchod svojho prvého potomka. Už dávnejšie prezradili pohlavie, a tak sa spoločne tešia na syna. Jeden z najznámejších reperov v Česku a Slovensku sa už od začiatku vzťahu necháva počuť, že s moderátorkou s balkánskymi koreňmi prežíva najšťastnejšie obdobie svojho života.

https://www.instagram.com/p/BzlsBm0IZL1/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BzbMCE4oDvp/?utm_source=ig_web_copy_link

Pokračovanie pod reklamou

Od začiatku vzťahu zaplavuje svoj Instagram fotkami s Jasminou. Správu, že čakajú potomka, oznámili na Štedrý deň a o niekoľko mesiacov na to mali svadbu. Rytmus zložil svojmu očakávanému synovi pieseň. S hudbou mu pomohol ďalší známy spevák, Tomi Popovič.

Pieseň sa volá Sanel, čo je bosniacke meno. Je tak možné, že práve takto sa nový prírastok do rodiny Vrbovských bude volať. „Čakal som na teba celý život, v mojom podvedomí som ťa nosil každý deň. Ale keď som sa stretol s Jasminou, vedel som, že bude tvojou mamou“, spieva Rytmus hneď na začiatku novej piesne.

Celý song si môžete vypočuť TU.

 

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií