fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

S Meghan Markle sa vraj nedá pracovať! Prečo odišla Samantha Cohen?

Máte tip? napíšte nám mailom

Samantha Cohen slúžila v kráľovskom paláci  takmer dve dekády. V roku 2017 však začala pracovať pre Meghan Markle. Netrvalo dlho a rozhodla sa odísť. Prečo sa tak stalo?

Samantha Cohen svoj krok plánovala

Ťažko povedať, či sa jej po takej dlhej dobe v kráľovskej rodine chcelo odchádzať. Ako ich súkromná sekretárka im pomáhala so všetkým, čo mladý kráľovský pár potreboval a určite nečakala, ako sa situácia vyvinie. Už krátko po svadbe začali Meghan Markle opúšťať jej zamestnanci, pretože s hviezdnymi maniermi americkej herečky sa nevedeli stotožniť. Samantha Cohen túto pozíciu plánovala opustiť už dávnejšie, ale svoju prácu s kráľovským párom si párkrát predĺžila. Dôvodom bolo hľadanie správneho kandidáta na jej miesto, ktorého nakoniec našli v auguste. Palác vtedy oznámil, že našli Fionu Mcilwham, ktorá prevzala Cohenovej úlohu aj pri turné po Afrike.

Nebolo to pre ňu jednoduché

Ako uviedol denník Daily Mail, Samantha Cohen nezamestnaná nie je a vzala prácu v organizácii Cool Earth. Jej hlavným cieľom je zastaviť odlesňovanie lesov na svete. 11. októbra tohto roka palác oznámil, že Vojvoda a Vojvodkyňa zo Sussexu prijali oficiálnu rezignáciu, ktorú Samatha Cohen podala a vzdala sa tak svojho menovania za súkromnú  sekretárku najvyšších kráľovských predstaviteľov. Treba dodať, že jej pozícia bola len dočasná, ale vďaka skvelej práci, ktorú odvádzala, by sa pre ňu miesto určite našlo. Šepkalo sa však, že s Meghan Markle sa nedalo vydržať, lebo bola tvrdohlavá a odmietala všetko, čo mala robiť.

Prečítajte si tiež:
Skvelý nápad! Postavy z Disneyoviek nakreslené v situáciách, ktoré ti určite niečo hovoria!

https://www.instagram.com/p/BjKD1shhBwr/

V kráľovskej rodine si budovala peknú kariéru

Dostať sa do paláca ku kráľovnej sa nepodarí hocikomu. Zamestnanci sa vyberajú veľmi starostlivo a ak sa tam dostanú, je to pre nich veľká pocta. Samantha Cohen začala v paláci pracovať v roku 2001 a bola súčasťou tlačovej kancelárie Buckinghamského paláca. Pred tým, ako sa v roku 2017 pripojila k zamestnancom Harryho a Meghan, bola osobnou asistentkou kráľovnej. Pri mladom páre chcela ostať do narodenia malého Archieho, ale odišla až po prijatí novej asistentky. Našťastie už svoju novú prácu má a nie je vylúčené, že sa do paláca v budúcnosti nevráti.

Samantha Cohen
harpersbazaar.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prečítajte si tiež:

Uplakanú kráľovnú musela utešovať Kate Middleton: Kde bola Meghan?

 

Zdroje: harpersbazaar.com  dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií