fbpx
Turistom v safari sa naskytol pohľad na skutočnú drámu! 9 levíc napadlo leva (VIDEO)

Turistom v safari sa naskytol pohľad na skutočnú drámu! 9 levíc napadlo leva (VIDEO)

Lev ostal z útoku deviatich levíc v poriadnom šoku, rovnako ako turisti, ktorí toho boli svedkami.

Turisti, ktorí sa vybrali pozrieť sa na safari, ostali šokovaní po tom, ako videli skupinu levíc, ktoré napadli leva. Ten bol voči deviatim samiciam bezbranný, a tak len reval o pomoc a v jeho pohľade bolo vidieť bezmocnosť a zdesenie. Brutálny útok z ríše zvierat zachytila na kameru jedna z návštevníčok safari parku, 19-ročná Mya.

“Levice začali samca obkľučovať z ničoho nič. Hrýzli ho do nôh a krku. V jeho očiach sa zračilo zdesenie. Vedel, že sa blíži smrť. Bolo zaujímavé sledovať kráľa zvierat v momente, kedy bol úplne zraniteľný,” opísala mladá autorka videa.

Zamestnanci parku však nakoniec levice odohnali a lev tak prežil. Správanie samíc však nie je celkom jasné ani podľa odborníkov. Tí sa ale domnievajú, že tak konajú, keď vidia, že samec je už pristarý a nie je schopný párenia.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Bratislavčania zažili šok: Na jednom zo sídlisk sa nahý muž pobil s lavičkou a to nie je všetko
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.