fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sajfa a Veronika prezradili, prečo zatiaľ neukazujú tvár malej Sáry

Máte tip? napíšte nám mailom

Sajfa a Veronika sú rodičmi malej Sáry už 5 mesiacov. Na svojom vlogu prezradili, aké je Sára dieťa a prečo zatiaľ neukazujú jej tvár.  

Keď do rodiny pribudne nový člen, najviac sa z neho tešia čerství rodičia. Tak sa to bolo aj v prípade Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej a jej manžela Mateja Cifru, ktorého všetci poznajú pod prezývkou Sajfa. Veronika nedávno zverejnila nový vlog, v ktorom spoločne s manželom odpovedali na otázky, aká je ich dcéra Sára.

https://www.instagram.com/p/B3Xlm-NFU4b/

Dieťa, ako každé iné

Sára je geniálne bábätko. Trávime s ňou všetok čas, chodíme na prechádzky a občas aj plače,” povedala hrdá mama malej Sáry.

Pridal sa aj Sajfa, ktorý poznamenal, že im všetci hovoria, aby si užívali prvé mesiace, kým len papá a spí, pretože keď začne loziť, bude to o niečo náročnejšie. Obaja však priznali, že sa v noci vyspia. Úlohu otca si plní aj 40-ročný moderátor Sajfa. Ak Sára v noci plače, tak nemá problém k nej vstať a utíšiť ju. Veronika priznala, že dojčí vždy, keď malá chce a toľko, koľko si sama vypýta. Mamičkám dala aj radu. Ak majú problém s dojčením, môžu sa obrátiť na laktačnú poradkyňu, ktorá im veľmi pomôže.    

„Byť mamou je veľmi pekné obdobie. Prekvapilo ma, že ešte nič nebolo také strašné. Pripravení sme však na všetko, ” konštatuje Veronika.

Drobný úraz

Fanúšikovia sa spýtali rodičov aj na to, čo je najhoršia vec, ktorú doposiaľ urobili malej Sáre. Sajfa prezradil, že keď raz vstával z gauča, Veronika mala pri ňom lakeť a tak ním nechtiac buchol hlavičku malej Sáry.

„Doma máme hlboké umývadlo, takže keď ju kúpem musím dávať pozor, aby som ju nedával príliš hlboko,”  hovorí o opatrnosti Sajfa.

Obaja priznávajú, že byť rodičom je krásne, no niekedy nastávajú aj situácie, ktoré až také príjemné nie sú. Aj Sajfa mal raz moment, keď bol mierne zúfalý, pretože Sára veľmi plakala. S tým sa podľa neho stretávajú všetci rodičia, takže to nie je nič nezvyčajné. 

https://www.instagram.com/p/B4SP5l3lvZO/

Malá Sára sa na rodičov stále usmieva, dokonca rozoznáva ich hlasy.

Keď telefonujem s Matejom, tak si ho dám na hlasný odposluch a malinká sa vždy usmieva, keď ho počuje,” opisuje Veronika.

Svetu ju príliš neukazujú

Malá Sára sa narodila 21.6. 2019. Aj napriek tomu, že obaja zdieľajú fotografie dieťaťa aj so svojimi fanúšikmi, jej tvár príliš neukazujú.

„Dohodli sme sa, že ju nebudeme ukazovať. V nejakom bode to určite príde, ale zatiaľ si nechávame radosť iba pre seba. Starajte sa o seba, ja to robím, tak ako ja chcem a môžete mi vyliezť na hrb,” vtipkoval Sajfa na adresu tých, ktorým sa nepáči to, že ju skrývajú.

Zdroj: YouTube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií