fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sajfa zavtipkoval na adresu svojej dcérky Sáry: Neuveríte, aké slová vyslovil!

Máte tip? napíšte nám mailom

Sajfa má dôvod na obrovskú radosť. Nedávno sa mu narodila dcérka. Ako mu zmenila život a čo o nej hovorí?

Len pred niekoľkými dňami sme vás v tomto článku informovali, že manželka Sajfu – Veronika Cifrová Ostrihoňová, porodila v bratislavskej nemocnici dievčatko, ktoré dostalo meno Sára. O tom, že sa rodičia na príchod bábätka tešili svedčí aj to, že Veronika na svojom vlogu uverejnila to, čo si so sebou berie do nemocnice.

Dievčatko, ktoré dostalo meno Sára sa narodilo v sobotu a odvtedy Sajfa zdieľa svoju radosť aj s fanúšikmi prostredníctvom sociálnych sietí. Fotku svojej dcérky zverejnil aj na Instagrame. Sajfa v súvislosti s touto fotografiou aj zavtipkoval a tvrdí: „Ten moment, kedy by som fakt chcel mať prsia. Nie v ústach ale ako orgán… Nič sa ale žiaľ nedá robiť. Príroda to zariadila inak. Zatiaľ som len tvoj budúci ochranca, budúci taxikár a budúci bankomat. Ale na to posledné si príliš nezvykaj.”

https://www.instagram.com/p/B2vt-wFlHVs/

Sajfa o svojej dcérke menom Sára

Avšak v deň, kedy sa mu narodila dcérka nebol len o humore, ale skôr o šťastí a radosti. O pozitívne pocity sa ako prvý podelil pre Funradio: „Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou a príroda sa na mňa usmiala. Veronika predviedla heroický výkon s úsmevom a ľahkosťou na perách a tešíme sa z našej malej Sáry, ktorá je zdravá a krásna po svojej mamine a šibalský kukuč bude mať po mne.“ Na svojich sociálnych sieťach zverejnil aj ďalšie fotografie, ktoré zachytávajú jeho šťastné chvíľky s dcérkou.

Prečítajte si tiež:
Chlapec v zátoke objavil archeologický poklad. Neuveríte, čo našiel!

https://www.instagram.com/p/B2rSNW2FY1w/

Na fotografiách šťastnej rodiny nesmie chýbať ani jeho manželka Veronika Cifrová. Zdá sa, že Veronika si materstvo skutočne užíva, čo potvrdzuje aj jej úsmev.

Táto dvojica je u verejnosti skutočne obľúbená, čo potvrdzuje aj ich vysoký fanklub a počet sledovateľov na sociálnych sieťach. Očakávaná Sára je pre manželov skutočne dôvodom na radosť a my tejto rodinke želáme veľa krásnych spoločných chvíľ.

https://www.instagram.com/p/B29KwjFlp7I/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií