fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chcel spáchať samovraždu, tak skočil nahý medzi levy. Stal sa opak toho, čo predpokladal

Máte tip? napíšte nám mailom

Za jeho hlúposť zaplatili životom levy, ktoré sa len bránili.

Franco Luis Ferrada Roman, dvadsaťročný mladík z juhoamerického štátu Chile, sa rozhodol, že si siahne na život a to poriadne divným a netradičným spôsobom. Muž sa vybral do zoologickej záhrady v meste Santiago, tu si vyhliadol výbeh, v ktorom sa nachádzali levy, vyčkal, kým sa od kráľov džungle vzdialia ostatní a jeho vyčítanie začalo.

snimka1

Najprv sa vyzliekol donaha a následne skočil medzi levy. Šelmy však na jeho prítomnosť takmer vôbec nereagovali, čo sa mu nepáčilo a začal ich provokovať a napádať. Najprv iba slovne, no keď videl, že ani to ich nedráždi, uchýlil sa k napádaniu fyzickému a začal do nich kopať. To si už divé zvery nenechali, na mladíka sa vrhli a začali ho hrýzť a trhať.

snimka3

Počas toho sa ZOO niesol rev nielen leví, ale aj ľudský. To upútalo pozornosť a k výbehu sa nahrnulo kopec zvedavých návštevníkov, ktorí tam boli i s deťmi, tým však zakryli oči, aby to, čo sa tam odohrávalo, na nich nezanechalo nejakú traumu. „Pobehoval tam nahý ako zmyslov zbavený a na levy vulgárne nadával. Okrem toho vykrikoval niečo o Ježišovi. Potom do nich začal kopať a zvery sa naňho vrhli. Vyzeral však, že si to celkom užíva,“ povedala neskôr jedna zo svedkýň celého incidentu.

Prečítajte si tiež:
Provokuje Brada Pitta? Jennifer Aniston oslávila narodeniny provokatívnymi fotkami

snimka2

Celé to však dopadlo veľmi smutne a zrejme nie podľa predstáv mladíka. Pracovníci ZOO ho zachránili, no na to, aby sa to podarilo, museli 3 statné, krásne a najmä nevinné zvieratá zabiť.

Zdroj: expres.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií