fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najbláznivejší šport na svete! Šampionát vo fackovaní má svojho víťaza, stane sa z neho svetoznáma hviezda?

Víťaz zarobil necelých 500 eur

Máte tip? napíšte nám mailom

Počul si už o šampionáte vo fackovaní? V Rusku už patrí tento šport k nesmierne populárnym.

Video zverejnené v marci tohto roka zožalo obrovský úspech. A tiež množstvo negatívnych reakcií.

Po facke strata vedomia

Dvaja zdatní (jeden ešte o čosi zdatnejší) stoja oproti sebe za bielym stolom obklopený rozhodcom a svojím tímom, ktorý vás nielen hecuje, ale aj pridrží, aby ste po strate vedomie nepadli na zem.

Presne tak. Aby ste po strate vedomia nepadli na zem. Facky niektorých súťažiacich vám totiž nespôsobia len začervenanie líc, ale knokautujú vás tak, že potrvá nejaký čas, kým sa opäť preberiete a pochopíte, ktorá bije.

Šampionát vo fackovaní má jednoduché pravidlá – borci sa fackajú, kým sa ten druhý nevzdá alebo nie je schopný ďalej súťažiť.

Internetová hviezda napokon vycúvala

Šampionát vo fackovaní sa uskutočnil na Sibíri a jednoznačnou hviezdou eventu (vidíš vo videu) bol bradatý Rus známy pod prezývkou „Dumpling” (v preklade knedľa, buchta). Zatiaľ čo jeho súperi padali ako hrušky, on si šiel hladko za titulom. Zarobil 30-tisíc rubľov, čo je v prepočte necelých 500 eur.

Prečítajte si tiež:
FOTO: 14 typov ľudí, na ktorých narazíte na každej pláži. Ktorý vám lezie najviac na nervy?

Ako to robí? Najskôr uprene hľadí do očí, potom priloží dlaň k vašej tvári a natiahne ju až za svoj chrbát. Výsledok je zdrvujúci a sila, ktorou ruský šampión dominoval, neuveriteľná.  

Dumpling, vlastným menom Vasilij Kamotskij (28), je dnes skutočne populárnou tvárou. Farmár však zviditeľnil nielen seba, ale aj samotný šport. Videá z vôbec prvej súťaže vo fackovaní v Rusku doslova obleteli svet, v čom mnohí vidia skvelú možnosť, ako si ešte viac privyrobiť. Svedčí o tom aj očakávaný duel Kamotskij vs. Paul, ktorý sa však len pre pár hodinami zrušil. Logan Paul, internetová megastar, zo súboja napokon údajne kvôli zraneniu vycúval, obaja by si však zrejme odniesli pekný balík.

A na svete by bolo ďalšie virálne video.

Ak ťa zaujímajú bláznivé športy, určite si rád prečítaš článok o tom, ako sa borci mlátia v ringu holými päsťami.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií