fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sám Sebou v novom klipe poukazuje na silu vraždy človeka!

Máte tip? napíšte nám mailom

O tejto talentovanej kapele ste si mohli na našom webe už prečítať. Tentokrát vydávajú tvrdší song, ktorý zaujal hlavne svojím textom a klipom.

Chlapci po sérií skôr jemnejších singlov viacej pritvrdili a k takémuto textu sa to priam žiadalo. Skladba “Človek – zabijak” hovorí o sile človeka zabíjať druhých ľudí len vďaka moci a politickému postaveniu. V klipe, o ktorý sa postaral Štefan Kožík, sú použité zábery z 2. svetovej vojny. So svojím partom a refrénom pomohol aj spevák zo Zoči Voči – Michal Žitňanský. O produkciu sa postaral Jimi Cimbala (Randal Group production).

“Stále sme chceli urobiť pieseň na vojnovú tematiku. Feri vytvoril výborný text, ktorý jasne vystihuje to, čo sme chceli touto piesňou ľuďom povedať. Bohužiaľ, vojny ľudstvo sprevádzajú už odjakživa a týmto singlom sme chceli vyjadriť, aký je pri nej človek úplne bezmocný. Text sme doplnili energickou hudbou, v ktorej môžeme počuť aj speváka Michala Žitňanského zo Zoči Voči, za čo mu veľmi ďakujeme, že toto pozvanie na spoluprácu prijal. Dúfame, že pieseň osloví veľa poslucháčov” hovorí spevák kapely Matúš Fifik.

Kapela SámSebou pochádza z Jamníka a v súčasnosti ju tvorí štvorica Matúš Fifik, Róbert Faith, Marek Fifik a František Pavol. Aktuálne pracuje na svojom treťom radovom albume, ktorý nahráva pod taktovkou Jimiho Cimbalu a Zoliho Tótha v Randal Records.

Prečítajte si tiež:
Mladý spevák Moj!tto chystá nezvyčajný projekt pod vedením amerických rapperov
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií