Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

SARIO: International Business Day 2024 – Rozvoj obchodných vzťahov a spoluprác

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pripravila pre slovenské firmy INTERNATIONAL BUSINESS DAY 2024, ktorý sa uskutoční 30. mája 2024 v Hoteli NH Bratislava Gate One.

13.5.2024 (SITA.sk) – Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pripravila pre slovenské firmy INTERNATIONAL BUSINESS DAY 2024, ktorý sa uskutoční 30. mája 2024 v Hoteli NH Bratislava Gate One.

Podujatie je financované z Národného projektu Podpora internacionalizácie MSP 2. Projekt poskytne slovenským malým a stredným podnikom príležitosť zviditeľniť svoje produkty a obchodné ponuky prostredníctvom finančnej a nefinančnej podpory, najmä formou vystavovania na veľtrhoch a výstavách, účasti na podnikateľských misiách, kooperačných a poradenských podujatiach.

SARIO prostredníctvom podujatia INTERNATIONAL BUSINESS DAY 2024 ponúka firmám jedinečnú príležitosť pre rozvoj nových obchodných vzťahov a spoluprác medzi zúčastnenými slovenskými a zahraničnými spoločnosťami so zameraním najmä na strojárstvo, elektrotechniku, energetiku, stavebníctvo, ekológiu, informačné a komunikačné technológie.

INTERNATIONAL BUSINESS DAY 2024 pre účastníkov vytvorí dynamické prostredie, v ktorom môžu nadviazať osobný kontakt, rozvíjať perspektívne obchodné partnerstvá ako aj prehĺbiť svoje už existujúce obchodné vzťahy. Prostredníctvom B2B rokovaní poskytne možnosť stretnúť sa a rokovať s viac ako päťdesiatimi spoločnosťami z Českej republiky, Belgicka, Poľska, Rakúska, Francúzska, Švajčiarska, Rumunska, Ukrajiny a Slovenska. Účasť na podujatí je bezplatná. Slovenské firmy sa môžu prihlásiť sa do 15. mája 2024 na https://ibd2024.sario.sk/registration/1.

Informačný servis

Viac k témam: International Business Day, SARIO
Zdroj: SITA.sk – SARIO: International Business Day 2024 – Rozvoj obchodných vzťahov a spoluprác © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií