Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Uviažte ju na 10 spôsobov. Trendy šatka vo vlasoch pristane každej dĺžke vlasov

Šatka vo vlasoch je jednoducho trend. Uviazať ju môžete na niekoľko spôsobov a vždy vyzerá perfektne. Neviete, ako na to?  Inšpirujte sa videonávodom.

Pokračovanie pod reklamou

Po článku, v ktorom sme vám predstavili 6 spôsobov, ako si spraviť účes obľúbenými retro sponkami prichádzame s novým návodom na účesy. Namiesto retro sponiek dnes ale budete potrebovať šatky. Farebné, bláznivé, lesklé aj matné. Takto znie aj vyzerá hit tohto leta.

Pokračovanie pod reklamou

https://www.instagram.com/p/BuUa1fBnBVb/

Youtuberka a instagramová influencerka Milabu pochádza z Nashvillu v Tennessee. Svojimi beauty radami a návodmi na účesy inspiruje vyše milión ľudí v podobe jej odberateľov. Ak máte krátke vlasy, nesmúťte. Presne na tie sa totiž Milabu zameriava. Týmto videom sa však pohodlne inšpirujete aj v prípade, že máte vlasy dlhé. Šatka vo vlasoch sa predsa hodí akejkoľvek žene s akýmikoľvek vlasmi.

 

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií