Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šatník Kate Middleton je drahší ako šatník Meghan Markle! Jeden outfit stojí aj 50 tisíc libier

Hoci sa vraví, že Kate Middleton a Meghan Markle toho nemajú veľa spoločného, jeden fakt je nad slnko jasný. Obe sú vydaté za princov, Meghan za Harryho, Kate za Wiliama a sú právoplatnými členkami kráľovskej rodiny. 

Spoločnosť HushHush.com analyzovala, koľko stojí priemerný denný outfit Kate Middleton a Meghan Markle. Do úvahy brali šaty, obuv a ich bežné doplnky. Z toho všetkého vypočítali priemerné denné náklady na ich vzhľad. Pri analýze boli tiež brané do úvahy ich svadobné šaty aj neformálne oblečenie.

Zistili, že Kate peferuje drahé odevy. Vlastní šaty od návrhárov ako je Alexander McQueen a klasické kostýmové sety od Chanel. Avšak pozor, Kate je známa aj tým, že nemá problém obliecť si aj veci z TopShopu či Zary. Sumu jej denného outfitu vypočítali na 27 172 libier.

Avšak pozor, Kate je známa aj tým, že nemá problém obliecť si aj veci z TopShopu či Zary. Sumu jej denného outfitu vypočítali na 27 172 libier.

 

V šatníku Meghan nájdete na mieru šité veci od Givenchy a Caroliny Herrera, ako aj kúsky z radu značiek Jigsaw a J Crew. Jej denný outfit je však lacnejší, ako outfit Kate, v priemere stojí 23 970 libier.

 

 

Čo by ste všetko mohli všetko kúpiť za budget outfit Kate Middleton a Megan Markle?

Katin na mieru šitý zelený kabát od Alexandra McQueena za 3 200 libier = dovolenková plavba po Karibiku

Katin oblek od Chanel s opaskom za 8 110 libier = zbrusu nový automobil

Katine šaty od Alexandra McQueena na svadbu jej sestry za 1 120 libier = zimná záhrada

Meghanina krémová šatka v sume 18 000 libier na prvé stretnutie s kráľovnou – jednoročné školné na verejnej škole ako je Cheltenham College

Večerné šaty Meghan, ktoré stáli 12 000 libier – toľko priemerný Slovák nezarobí ani za rok

Módni experti sa vyjadrili

„Aj keď je šatník Meghan rozmanitejší, Kate má tendenciu nosiť drahšie jednorazové návrhárske kúsky. Obidve dámy volia často dizajnérske šaty na mieru, čo môže zvýšiť cenu až o 40%. Sme si istí, že mnohí budú prekvapení keď zistia, že vojvodkyňa z Cambridge má v skutočnosti drahší šatník ako vojvodkyňa zo Sussexu, no nezabúdajme na to, že Kate je členom kráľovskej rodiny dlhšie.“

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií