fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šatník Kate Middleton: Odhaľte kúsky, ktoré si zamilujete

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton si získala srdcia Angličanov i celého sveta. V centre pozornosti je od svojej kráľovskej svadby s princom Williamom nielen pre svoj krásny široký úsmev, dokonalý účes a perfektné vystupovanie, ale aj pre neuveriteľný vzhľad. Odhaľte spolu s nami šatník Kate Middleton a inšpirujte sa jej outfitmi!

Počas svojich oficiálnych výletov, ale aj v každodennom živote, ukazuje vojvodkyňa z Cambridge elegantný štýl, ktorý však ani zďaleka nie je nudný. V priebehu rokov sa jej look vyvinul do takej miery, že sa v súčasnosti stala skutočnou módnou ikonou. V roku 2014 bola známym anglickým magazínom Vanity Fair a Harper’s Bazaar dokonca ocenená a vyhlásená za „najštýlovejšiu ženu roka“.

Šatník Kate Middleton

Elegantný, no stále moderný štýl Kate Middleton pozdvihuje a zlepšuje imidž britskej kráľovskej rodiny. Bez toho, aby urobila jediné módne faux pas vie, ako aplikovať najnovšie módne trendy pre každú sezónu.

Aké je krédo vojvodkyne z Cambridge? Jednoduchosť a elegancia. Jej outfity najčastejšie pozostávajú zo šiat, ktoré dopĺňa elegantnými, no pohodlnými topánkami na podpätku a malou kabelkou. Doslova by sme mohli povedať, že Kate je na nich závislá. Nakupuje ich neustále a v jej šatníku ich nájdeme vo všetkých strihoch: krátke šaty, dlhé šaty, priliehavé šaty, rozšírené šaty, košele, večerné šaty,…

Prečítajte si tiež:
Mladý Slovák sa rozhodol podeliť o vtipné príhody so svojou starkou na internete. Prostoreká babička a jej hlášky ťa úplne odrovnajú

Niekedy však od svojho zabehnutého štýlu upustí. Hlavne v situáciach, kedy sa vyberie na prechádzku do lesa či plavbu jachtou. Vtedy ju môžeme vidieť v nohaviciach. Jednoducho, Kate Middleton vie, ako prispôsobiť svoj šatník a vzhľad konkrétnej situácii.

Kate Middleton a jej obľúbené módne kúsky

Mnohé zo žien sa chcú aspoň trošku podobať Kate Middleton. A vďaka jej šatníku to nie je vôbec nemožné. Vojvodkyňa z Cambridge je známa tým, že okrem toho, že sa oblieka do svetových a hriešne drahých značiek, niektoré svoje outfity nakupuje v malých obchodoch. Presne tam, kde väčšina z nás.

Kedykoľvek sa Kate objaví v niektorom lacnejšom obchode, všetky modely, ktoré si vyberie sa okamžite vypredajú. Podobné šialenstvo pri rozširovaní šatníka Kate Middleton zažili už značky ako H & M, Zara alebo Mango.

Šatník Kate Middleton - klocher.sk
Šaty Zara, v ktorých sme už mohli vidieť Kate Middleton

Doplnky v šatníku Kate Middleton

Medzi doplnky, ktorými je vojvodkyňa z Cambridge známa, patria jednoznačne klobúky a praktické kabelky. Čo sa týka obuvi, Kate uprednostňuje topánky na podpätku, ktoré zvýrazňujú jej štíhlu a elegantnú postavu. Nevyhýba sa však ani pohodlným teniskám či balerínkam.

Prečítajte si tiež:
Nadávaš, robíš neporiadok a ponocuješ? Gratulujeme, pravdepodobne si inteligentný!

Čítajte tiež:

Kate Middleton šokuje: Odhalila tajomstvo princeznej Charlotte

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií