fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šaty zosnulej študentky idú na dračku. Prečo ich chcú ďalšie dievčatá?

Máte tip? napíšte nám mailom

Hrdinkou tohto príbehu je iba 16-ročná Catherine Malatesta, ktorej diagnostikovali rakovinu v 4. štádiu.

Začalo to v jeseni nevinným pichaním v oblasti ramena, ktorému však Catherine nepripisovala veľkú váhu. Bola totiž športovkyňa a hrávala pozemný hokej, a tak bolesť pripisovala nejakému zraneniu zo športu. V novembri jej však už diagnostikovali rakovinu v oblasti podpazušia, ktorá sa rozšírila do pľúc a chrbtice.

Bojovná Catherine absolvovala množstvo chemoterapií a liečení. Popri tom si však stále udržiavala dobrú náladu a myslela pozitívne.

Obrázok-3

Jej veľkým snom bolo zúčastniť sa plesu študentov. Ten sa jej napokon 29. mája aj napriek pokročilému štádiu choroby vyplnil, keď sa Catherine spolu so svojím partnerom zúčastnili plesu. Toto mladé 16-ročná žieňa vyzeralo nádherne a šťastne.

„Bola to špeciálna noc pre náš všetkých, pre celú rodinu. Catherine sa cítila byť skutočne krásna, prvýkrát v jej živote,“ prezradila jej mama Jennifer.

Nádherná Catherine prišla v tmavomodrých šatách, v ktorých vyzerala naozaj prekrásne. Spolu so svojimi priateľmi si tento večer užili naplno a vytvorili si množstvo nezabudnuteľných spomienok.

Prečítajte si tiež:
Zázrak v Taliansku! Ľuďom z vodovodného kohútika tieklo víno!

Obrázok-1

Obrázok-2

V auguste však Catherine podľahla chorobe a zomrela.

Jej štyri priateľky prišli s nápadom obliecť si na vlastný ples rovnaké šaty, aké mala Catherine, aby vzdali úctu jej pamiatke. Tento nápad by rady podporili aj jej ďalšie kamarátky, ale aj mnoho cudzích dievčat, ktoré napísali jej mame list.

Čo na to poviete? Obliekli by ste si aj vy šaty zosnulej študentky na znak jej pocty?

Zdroj: fobl.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií