fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Schôdza parlamentu sa skončila skôr ako sa začala, poslanci neschválili program

Boris Kollár ukončil 81. schôdzu parlamentu.

Máte tip? napíšte nám mailom

31.1.2023 (Webnoviny.sk) – Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) po zasadnutí grémia vyhlásil 81. schôdzu parlamentu za ukončenú a zvolal novú schôdzu mimo harmonogramu o 17:00, ktorá bude mať jeden bod programu – hlasovanie o uznesení o možnosti predčasných volieb.

„Po tomto hlasovaní bude polhodinová prestávka, znova si zvoláme grémium a vyčistíme si tých približne 120 bodov (z 81. schôdze Národnej rady SR, pozn. SITA), ktoré tam sú a dohodneme sa, ktoré zaradíme do ďalšej schôdze, ktorú by sme otvorili na druhý deň,” povedal Kollár v pléne.

V poradí 81. schôdzu parlamentu Kollár otvoril o 13:00, prezentovalo sa 115 poslancov a parlament bol uznášaniaschopný. Program schôdze však plénum neschválilo. Predseda Národnej rady SR následne zvolal grémium, rokovať o jednotlivých bodoch programu sa teda ešte nezačalo.

Viac k témam: Predseda Národnej rady SR (NR SR), Rokovanie NR SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Schôdza parlamentu sa skončila skôr ako sa začala, poslanci neschválili program © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií