fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Selena Gomez vydržala 3 mesiace bez mobilu! Ako to zvládala?!

Máte tip? napíšte nám mailom

Zvládol by si 90 dní bez svojho smartfónu?

V dnešnej dobe si snáď ani nedokážeme predstaviť deň bez mobilu. Nedokážeme si bez neho predstaviť ani chvíľku a vždy, keď chceme komunikovať alebo vyhľadať nejaké informácie, ihneď po ňom siahame. Dá sa však žiť i bez neho a svoje o tom vie populárna americká speváčka Selena Gomez. Tá sa svojho smartfónu vzdala pri nástupe do liečebne v Tennesee, kde sa ocitla kvôli ochoreniu lupus, ale i depresii.

sub6710c5_16selena_gomez_at_a_rehab_center_in_

„Zvládla som byť 3 mesiace bez mobilu! Odovzdala som ho pri nástupe na liečenie a vyzdvihla som si ho až pri odchode domov. Prvé hodiny a dni boli veľmi zvláštne, no potom prišiel úžasný pocit – bolo to osviežujúce a upokojujúce, nebyť stále k dispozícii. Teraz sa mi naňho i ťažko zvyká. Navyše som premazala svoje kontakty, takže ma na mobile zachytia len moji najbližší, ktorých chcem vo svojom živote. Dokonca by som sa v priebehu najbližších rokov úplne vzdať sociálnych sieti,“ prezradila v najnovšom rozhovore Selena.

Zdroj: ocko.tv

Prečítajte si tiež:
Fakty o Angeline Jolie: Má slovenské korene a jej dcéra chce byť mužom
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií