fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Selena Gomez sa priznala: Justin Bieber ma citovo zneužíval

Máte tip? napíšte nám mailom

Selena Gomez po dlhých mesiacoch prehovorila o vzťahu s Justinom Bieberom a potvrdila, že bola citovo zneužívaná. 

Začiatkom roka vydala Selena Gomez svoj nový album s názvom Rare. Ide o výpovednú a možno aj príliš osobnú nahrávku, z ktorej väčšina piesní hovorí o jej rozchode s Justinon Bieberom, s ktorým chodila osem rokov.

Selena Gomez sa priznala

Jedna z jej nových piesní Lose you to love me dokonca jasne prezrádza ako sa Selena po rozchode cítila. Opisuje, ako ju niekto zranil a po dvoch mesiacoch si našiel za mladú speváčku náhradu. Je zrejmé, že Selena Gomez opisuje skutočnosť, pretože sa s Jastinom Bieberom rozišla v marci v roku 2018 a od júna začal randiť so svojou, dnes už manželkou, Hailey Baldwin. 

View this post on Instagram

bye

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Keď sa jej novinári pýtali ako prežíva rozchod so svojím bývalým partnerom v súvislosti s jej novým albumom, odpovedala priamo. 

„Má to teraz pre mňa iný význam ako keď som písala piesne na album Rare. Prežívala som niečo neopísateľné a nikdy by som nepopierala, že to tak nebolo. Bolo to ťažké, ale dnes som rada, že už je po všetkom, aby som mohla začať žiť novú kapitolu svojho života,odpovedala speváčka Selena Gomez.

Justin Bieber ju údajne citovo zneužíval

Novinári sa spýtali aj na vzťah, ktorý prežívala so známym spevákom. Odpovedala, že k nemu nie je neúctivá po tom všetkom, čo spolu prežili, no priznala, že bola obetou istého zneužívania. Podrobnosti síce neprezradila, no nie je žiadnym prekvapením, že speváčka znášala rozchod s Justinom Bieberom veľmi ťažko. Ešte počas vzťahu priznala depresie a návaly úzkosti, čo nakoniec vyvrcholilo aj pobytom v liečebnom centre.  

https://www.instagram.com/p/B7Mzi2rDBG0/

„Nevedela som sa smiať a nevedela som zariadiť, aby bolo všetko v poriadku. Cítila som, ako keby ma ovládli bolesť a úzkosti, čo bol jeden z najstrašidelnejších momentov v mojom živote,“ opísala svoje ťažké dni speváčka Selena Gomez.

Zdroj: papermag.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií