Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Senior sa vyhrážal manželke odrezaním hlavy, zo strachu o život privolala políciu

Muž bol agresívny a správanie sa stále stupňovalo.

9.11.2023 (SITA.sk) – Z trestného činu nebezpečného vyhrážania obvinila polícia 71-ročnému muža, ktorý v stredu 8. novembra v jednom z humenských bytov neustále kričal na manželku, vulgárne jej nadával a vyhrážal sa jej odrezaním hlavy.

Ako uviedla prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, muž bol veľmi agresívny. Keďže správanie muža sa stupňovalo, žena v strachu o svoj život a zdravie privolala políciu.

„Policajti po príchode agresora zadržali, obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia,“ vysvetlila policajná hovorkyňa.

Obvinenému 71-ročnému mužovi podľa zákona hrozí v prípade preukázania viny, trest odňatia slobody na šesť mesiacov až na tri roky. „Protizákonného konania sa dopustil na chránenej osobe,“ zdôraznila Ligdayová.

Viac k témam: cela policajného zaistenia, Vyhrážanie zabitím
Zdroj: SITA.sk – Senior sa vyhrážal manželke odrezaním hlavy, zo strachu o život privolala políciu © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií