Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Seniorka naletela „policajtovi od dvoch levov“, peniaze mu vyhodila z bytu

Podvodník ju telefonicky kontaktoval s tým, že jej syn Fero mal dopravnú nehodu, pri ktorej zranil malé dieťa a jeho rodičia žiadajú odškodnenie vo výške 10-tisíc eur.

27.7.2023 (SITA.sk) – Seniorka z Bratislavy uverila neznámemu mužovi, ktorý sa vydával za „policajta od dvoch levov“. Kontaktoval ju telefonicky s tým, že jej syn Fero mal dopravnú nehodu, pri ktorej zranil malé dieťa a jeho rodičia žiadajú odškodnenie vo výške 10-tisíc eur.

Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, 91-ročná seniorka mu povedala, že má k dispozícii sedemtisíc eur, čo podvodníkovi stačilo a žena na základe jeho inštrukcií v taške peniaze vyhodila z bytu.

„Neznámy páchateľ týmto konaním uviedol poškodenú do omylu a spôsobil jej škodu vo výške sedemtisíc eur. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava II začal v tejto súvislosti trestné stíhanie za zločin podvodu,“ dodala polícia, ktorá zároveň varuje seniorov, aby boli obozretní voči neznámym osobám.

Viac k témam: Krádež, Podvodník, Senior
Zdroj: SITA.sk – Seniorka naletela „policajtovi od dvoch levov“, peniaze mu vyhodila z bytu © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií