Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Separ prichádza s novým songom, kde opisuje ako podať prvú pomoc. Vďaka nemu možno niekomu zachrániš život

Separ prichádza s ďalšou spoluprácou s Baštrgom. Tentokrát ťa naučia podať prvú pomoc…

Ľudský život je omnoho krehkejší a zraniteľnejší, než si pripúšťame. Práve preto by sme všetci mali ovládať podávanie prvej pomoci, nakoľko nikdy nevieme, kedy sa ocitneme v situácii, pri ktorej pôjde o život či už niekoho z našich blízkych alebo neznámeho človeka. Vtedy je totiž našou povinnosťou pomôcť.

Pokračovanie pod reklamou
Pokračovanie pod reklamou

To, ako správne postupovať pri KPR (kardiopulmonánej resuscitácii) sa rozhodli priblížiť Separ a Michal Kubovčík v projekte Baštrng, ktorý originálnym spôsobom vzdeláva slovenskú mládež. Samotný raper priznal, že pred pár dňami zažil situáciu, kedy jeho kamarátovi šlo o život a až vtedy si uvedomil, že táto spolupráca má skutočne obrovský význam. Zároveň ľudí vyzýva, aby to nevnímali ako rapový klip, ale návod na záchranu života a preto ho teda pozorne vnímali.

 

View this post on Instagram

Do tohoto projektu som siel, pretoze si myslim, ze je VELMI DOLEZITE, aby KAZDY clovek vedel podat prvu pomoc! No ked mi pred par dnami skoro umrel kamarat pred ocami a nebyt jedneho duchapritomneho a skuseneho cloveka, ktory ho 5 minut ozivoval, az sa mu podarilo ho “nahodit spät”, som si realne uvedomil zmysel tejto spoluprace.. NEBERTE TO AKO RAPOVY KLIP! Berte to ako navod na to, ako pomoct cloveku ktory umiera. Skuste to vnimat a zapamatat si postup, pretoze jedneho dna, mozno niekomu realne zachranis zivot! Ak si k tomu doplnis aj kurz KPR, budem extremne rad! Dakujem za kazde zdielanie🙏🏽 Skusme to uz nebrat na lahku vahu.. Kurz prvej pomoci uz zrejme videl kazdy z nas, ale ruku na sedce, vedel/a by si v danej situacii realne zakrocit a pomoct? Myslim, ze vela z nas by dostalo paniku a ani netusilo co ma robit.. #KPR Link hore v bio..

A post shared by SOLO ALBUM 4.4.2O2G (@separ__dms) on

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií