fbpx
Separ prichádza s novým songom, kde opisuje ako podať prvú pomoc. Vďaka nemu možno niekomu zachrániš život

Separ prichádza s novým songom, kde opisuje ako podať prvú pomoc. Vďaka nemu možno niekomu zachrániš život

Separ prichádza s ďalšou spoluprácou s Baštrgom. Tentokrát ťa naučia podať prvú pomoc…

Ľudský život je omnoho krehkejší a zraniteľnejší, než si pripúšťame. Práve preto by sme všetci mali ovládať podávanie prvej pomoci, nakoľko nikdy nevieme, kedy sa ocitneme v situácii, pri ktorej pôjde o život či už niekoho z našich blízkych alebo neznámeho človeka. Vtedy je totiž našou povinnosťou pomôcť.

To, ako správne postupovať pri KPR (kardiopulmonánej resuscitácii) sa rozhodli priblížiť Separ a Michal Kubovčík v projekte Baštrng, ktorý originálnym spôsobom vzdeláva slovenskú mládež. Samotný raper priznal, že pred pár dňami zažil situáciu, kedy jeho kamarátovi šlo o život a až vtedy si uvedomil, že táto spolupráca má skutočne obrovský význam. Zároveň ľudí vyzýva, aby to nevnímali ako rapový klip, ale návod na záchranu života a preto ho teda pozorne vnímali.

 

https://www.instagram.com/p/BnPJwJFhiJY/?hl=sk&taken-by=separ.dms

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tina si zaspomínala na začiatky so Separom! Toto stojí za ich láskou
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.