fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Po prázdninách sa máme na čo tešiť. Jojka na televízne obrazovky prinesie komediálnu seriálovú novinku

Úspech kníh Kristíny Tormovej ukázal, že humorne a s nadhľadom ukázaná téma materstva je večne živá a má svoje široké publikum. Seriál Som mama má ambíciu pretaviť jedinečného ducha a atmosféru autorkiných kníh do vizuálnej podoby, keďže aj nimi sa voľne inšpiroval.

V novom komediálnom seriáli sa diváci viac dozvedia o strastiach a slastiach partnerského života a nástrahách tehotenstva. Ide predsa len o obdobie, kedy sa niečo končí a niečo iné zas začína.

Zdroj: joj.sk

Každá epizóda seriálu Som mama bude mať svoju hlavnú tému, ktorú čiastkovo riešia všetky postavy, každá zo svojej jedinečnej perspektívy. Tina a Robo si musia zvyknúť na spoločné bývanie, zoznámiť rodičov, zvládnuť finančné náklady, nápor materských fór a rôznych trendov, prípravu na pôrod, ale aj otázku, akú veľkú úlohu má hrať otec vo výchove detí a či sa žena musí vzdať svojej kariéry. Dej doplnia Tinine bujné predstavy, ktoré divákom umožnia vidieť realitu očami ženy s bohatou fantáziou. Všetko pospája vo voiceoveri monológ Tiny, ktorá bude s nezameniteľným humorom a nadhľadom glosovať preberané témy.

View this post on Instagram

robo a tina #sommamaserial

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

​Ústrednú dvojicu v seriáli Som mama si zahrajú Kristína Tormová a Jiří Havelka, ďalšie postavy stvárnia Zuzana KanóczDaniela ŠencováŠtefan Martinovič, Boris FarkašAnna ŠiškováHenrieta MičkovicováJán DobríkZuzana TlučkováMichaela Čobejová či Ady Hajdu.

https://youtu.be/THMJlsMquhM

Zdroj, foto: https://www.joj.sk/som-mama/novinky/358979-som-mama-prichadza-uz-coskoro-pozrite-si-prvu-ochutnavku-noveho-serialu

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií