fbpx
Po prázdninách sa máme na čo tešiť. Jojka na televízne obrazovky prinesie komediálnu seriálovú novinku

Po prázdninách sa máme na čo tešiť. Jojka na televízne obrazovky prinesie komediálnu seriálovú novinku

Úspech kníh Kristíny Tormovej ukázal, že humorne a s nadhľadom ukázaná téma materstva je večne živá a má svoje široké publikum. Seriál Som mama má ambíciu pretaviť jedinečného ducha a atmosféru autorkiných kníh do vizuálnej podoby, keďže aj nimi sa voľne inšpiroval.

V novom komediálnom seriáli sa diváci viac dozvedia o strastiach a slastiach partnerského života a nástrahách tehotenstva. Ide predsa len o obdobie, kedy sa niečo končí a niečo iné zas začína.

Zdroj: joj.sk

Každá epizóda seriálu Som mama bude mať svoju hlavnú tému, ktorú čiastkovo riešia všetky postavy, každá zo svojej jedinečnej perspektívy. Tina a Robo si musia zvyknúť na spoločné bývanie, zoznámiť rodičov, zvládnuť finančné náklady, nápor materských fór a rôznych trendov, prípravu na pôrod, ale aj otázku, akú veľkú úlohu má hrať otec vo výchove detí a či sa žena musí vzdať svojej kariéry. Dej doplnia Tinine bujné predstavy, ktoré divákom umožnia vidieť realitu očami ženy s bohatou fantáziou. Všetko pospája vo voiceoveri monológ Tiny, ktorá bude s nezameniteľným humorom a nadhľadom glosovať preberané témy.

robo a tina #sommamaserial

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

​Ústrednú dvojicu v seriáli Som mama si zahrajú Kristína Tormová a Jiří Havelka, ďalšie postavy stvárnia Zuzana KanóczDaniela ŠencováŠtefan Martinovič, Boris FarkašAnna ŠiškováHenrieta MičkovicováJán DobríkZuzana TlučkováMichaela Čobejová či Ady Hajdu.

Zdroj, foto: https://www.joj.sk/som-mama/novinky/358979-som-mama-prichadza-uz-coskoro-pozrite-si-prvu-ochutnavku-noveho-serialu

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Grafické úpravy tvojich obľúbených hrdinov ťa zaručene pobavia!
Google+ Linkedin

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.