fbpx
Šesťdesiatnik z Košíc predával drogy! Toto všetko našla polícia u “deduška Perníčka”

Šesťdesiatnik z Košíc predával drogy! Toto všetko našla polícia u “deduška Perníčka”

Drogy a obchodovanie s nimi sa netýkajú len mladých. V Košiciach si distribúciou a predajom omamných a psychotropných látok privýrabal istý šesťdesiatnik…

Koncom minulého týždňa vykonali policajti odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Košiciach v spolupráci príslušníkmi pohotovostného policajného útvaru Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach policajnú akciu zameranú na zadržanie páchateľov drogovej trestnej činnosti. Stalo sa tak v mestskej časti Košice Staré Mesto.

Zdroj: Facebook

Muži zákona šli v tomto prípade “na istotu,” pretože 60-ročného Košičana monitorovali už od apríla tohto roka. Zistili, že v mieste svojho bydliska a v jeho okolí sa stretáva so zatiaľ neznámymi osobami, od ktorých si zadovažoval omamné a psychotropné látky, ktoré prechovával u seba doma a neskôr ich predával tretím osobám v rozličných množstvách.

Pri domovej prehliadke sa zistilo, že šesťdesiatnik vo svojom byte prechováva viac než 150 kusov tabletiek s obsahom omamnej látky zvanej buprenorfin, ku ktorým sa dá na Slovensku dostať len cez lekársky predpis. Okrem toho bola objavená a zaistená neznáma kryštalickú látku a biely prášok. Všetky tieto objavy poputovali na expertízu.

Zdroj: Facebook

Šesťdesiatnik sa obdobnej ilegálnej činnosti dopúšťal aj v minulosti a momentálne je stíhaný väzobne. Za svoje konanie mu teraz hrozí odňatie slobody na 3 až 10 rokov.

 

 

Zdroj: Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Poznáte Lúčanský vodopád? Táto nádhera sa nachádza neďaleko Ružomberka a vôbec k nej nevedie zložitá cesta
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.