fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šesťdesiatnik z Košíc predával drogy! Toto všetko našla polícia u “deduška Perníčka”

Máte tip? napíšte nám mailom

Drogy a obchodovanie s nimi sa netýkajú len mladých. V Košiciach si distribúciou a predajom omamných a psychotropných látok privýrabal istý šesťdesiatnik…

Koncom minulého týždňa vykonali policajti odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Košiciach v spolupráci príslušníkmi pohotovostného policajného útvaru Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach policajnú akciu zameranú na zadržanie páchateľov drogovej trestnej činnosti. Stalo sa tak v mestskej časti Košice Staré Mesto.

Zdroj: Facebook

Muži zákona šli v tomto prípade “na istotu,” pretože 60-ročného Košičana monitorovali už od apríla tohto roka. Zistili, že v mieste svojho bydliska a v jeho okolí sa stretáva so zatiaľ neznámymi osobami, od ktorých si zadovažoval omamné a psychotropné látky, ktoré prechovával u seba doma a neskôr ich predával tretím osobám v rozličných množstvách.

Pri domovej prehliadke sa zistilo, že šesťdesiatnik vo svojom byte prechováva viac než 150 kusov tabletiek s obsahom omamnej látky zvanej buprenorfin, ku ktorým sa dá na Slovensku dostať len cez lekársky predpis. Okrem toho bola objavená a zaistená neznáma kryštalickú látku a biely prášok. Všetky tieto objavy poputovali na expertízu.

Zdroj: Facebook

Šesťdesiatnik sa obdobnej ilegálnej činnosti dopúšťal aj v minulosti a momentálne je stíhaný väzobne. Za svoje konanie mu teraz hrozí odňatie slobody na 3 až 10 rokov.

Prečítajte si tiež:
Toto sú výherné svadobné fotky za rok 2016. Fotografom sa na nich podarilo zachytiť niečo ozaj nečakané!

 

 

Zdroj: Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií