Šesťdesiatnik z Košíc predával drogy! Toto všetko našla polícia u “deduška Perníčka”

Šesťdesiatnik z Košíc predával drogy! Toto všetko našla polícia u “deduška Perníčka”

Drogy a obchodovanie s nimi sa netýkajú len mladých. V Košiciach si distribúciou a predajom omamných a psychotropných látok privýrabal istý šesťdesiatnik…

Koncom minulého týždňa vykonali policajti odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Košiciach v spolupráci príslušníkmi pohotovostného policajného útvaru Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach policajnú akciu zameranú na zadržanie páchateľov drogovej trestnej činnosti. Stalo sa tak v mestskej časti Košice Staré Mesto.


Zdroj: Facebook

Muži zákona šli v tomto prípade “na istotu,” pretože 60-ročného Košičana monitorovali už od apríla tohto roka. Zistili, že v mieste svojho bydliska a v jeho okolí sa stretáva so zatiaľ neznámymi osobami, od ktorých si zadovažoval omamné a psychotropné látky, ktoré prechovával u seba doma a neskôr ich predával tretím osobám v rozličných množstvách.

Pri domovej prehliadke sa zistilo, že šesťdesiatnik vo svojom byte prechováva viac než 150 kusov tabletiek s obsahom omamnej látky zvanej buprenorfin, ku ktorým sa dá na Slovensku dostať len cez lekársky predpis. Okrem toho bola objavená a zaistená neznáma kryštalickú látku a biely prášok. Všetky tieto objavy poputovali na expertízu.

Zdroj: Facebook

Šesťdesiatnik sa obdobnej ilegálnej činnosti dopúšťal aj v minulosti a momentálne je stíhaný väzobne. Za svoje konanie mu teraz hrozí odňatie slobody na 3 až 10 rokov.

 

 

Zdroj: Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Mladí Slováci sparodovali hit Hej, Sokoly! Túto verziu si budú pospevovať predovšetkým študenti
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*