fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nechajte si zájsť chuť: 3 dôvody, prečo radšej nesexovať na pláži

Horúce letné večery pri západe slnka na prázdnej pláži vyvolávajú vo väčšine ľudí erotické predstavy a túžby. Milovanie na pláži je jednou z nich. Lákavá predstava; ale len teoreticky.

Milovanie na pláži je častou scénou romantických filmov. Avšak realita je od tej filmovej na míle vzdialená. Nielen že je sex na pláži nepohodlný, ale môžeme si ním privodiť aj zdravotné problémy.

Piesok

Zdroj: unsplash.com

Na prvý pohľad sa nám môže zdať, že piesok je mäkký, ideálny na polihovanie na pláži. Na plážovej osuške či deke určite áno. Avšak zrniečka piesku pri kontakte s kožou či sliznicami nepríjemne škriabu. Nehovoriac o tom, že sa v piesku skrýva obrovské množstvo parazitov.

Morská voda

Zdroj: unsplash.com

O morskej vode je známe, že môže pomôcť vyliečiť množstvo zdravotných problémov. Avšak morská voda môže aj poriadne podráždiť naše sliznice. Pri styku v mori sa tiež znižuje lubrikácia. A to nielen ženských partií, kedy môže dôjsť k poraneniu partnerkiných genitálií a slizníc. Ale rovnako môže dojsť aj k natrhnutiu kondómu. Zvyšuje sa teda riziko neželaného tehotenstva, ale aj pohlavne prenosných ochorení.

Priestupok alebo trestný čin

Sex na pláži: 3 dôvody, prečo to radšej nerobiť
Zdroj: unsplash.com

Sex na verejnosti môže byť posudzovaný ako priestupok proti verejnému poriadku, ale aj ako trestný čin výtržníctva. Môžete teda dostať pokutu, prípadne sa dostať do väzenia.

V závislosti od krajiny sa pokuta môže vyšplhať do závratných výšin. Napríklad vo Francúzsku vám za sex na verejnosti hrozí pokuta až 15 000 eur a trest odňatia slobody na 1 rok. Mimochodom, nie je to tak dávno, čo si párik neodoprel sex na verejnosti ani v centre Bratislavy.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií