fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Ďalší SEX na verejnosti priamo v centre Bratislavy!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na Šafárikovom námestí v Bratislave si dvojica užívala sex priamo na verejnosti. Za posledné obdobie ide už o druhý podobný prípad.

Dvojica si užívala sex na verejnosti v nočných hodinách. Aj tak ale celý incident neušiel okoloidúcim, ktorí si tieto intímne momenty nahrali na mobilné telefóny. S informáciou prišiel denník Plus jeden deň. Z videa je vidieť, že obaja sú zrejme pod vplyvom alkoholu. Polícia tento priestupok neriešila a pravdepodobne ani nebude, nakoľko podľa slov hovorcu Mestskej polície v Bratislave Petra Plevu taký prípad nemali nahlásený.

Na Zlatých pieskoch počas bieleho dňa

V rámci verejného pohoršovania je to už druhý prípad, ktorý sa stal nedávno. Prípad, kde mala dvojica sex počas bieleho dňa na Zlatých pieskoch bol riadne nahlásený polícii a vo veci sa koná. Ani tam táto aktivita nemohla ujsť pozorným okoloidúcim a podobne, ako vo vyššie spomínanom prípade, si verejný sex nahrali na telefón. Rozdiel v oboch prípadoch je, že kým sa dvojica na Šafárikovom námestí snažila na seba strhnúť pozornosť, na Zlatých pieskoch chcel pár pôsobiť nenápadne.

Prečítajte si tiež:
Slovenské profesie, v ktorých zarobíte viac než 2000 eur mesačne
Zdroj: 1.pluska.sk

Ide skôr o výnimky

Pleva však upozorňuje, že kontaktovať políciu by malo byť prvoradé. Pre denník Plus jeden deň uviedol: „Ľudia by však v takýchto prípadoch mali ešte predtým, ako začnú scénku nahrávať na video, zavolať na číslo 158 alebo 159.“ . Aj napriek tomu, že sa tieto prípady stali v krátkom časovom rozmedzí, podľa slov Mestskej polície ide skôr o výnimky a podobné priestupky nie sú bežné.

VIDEO: 1.pluska.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií